Späť na výsledky

Nassfeld: Ski-in ski-out apartmány bez povinného prenájmu

1-3
ID: AT0229

Nové, panoramatické byty priamo na zjazdovke v slnečnom Nassfelde …

Prečítajte si viac

284 000 € - 844 000 €

243 742 £ - 724 361 £

333 365 $ - 990 705 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedna z posledných príležitostí kúpiť apartmán priamo na zjazdovke vo väčšom stredisku v Rakúsku bez povinného prenájmu.

Vo výške 1500 m.n.m., v bezprostrednej blízkosti lanovky Madritschen-Sesselbahn vzniká projekt veľkého aparthoteli. Časť apartmánov je ale aj na predaj súkromným vlastníkom a bude prevádzkovaná úplne oddelene. Tieto apartmány majú status voľnočasového bývania, je teda na slobodnej vôli vlastníkov, či vôbec a ak áno, akým spôsobom sa rozhodnú prenajímať. V prípade záujmu je k dispozícii prenajímacia firma.

Apartmány vznikajú vo vysokom štandarde s nádherným výhľadom na protiľahlé dvojtisícové vrcholy Gartnerkofel, Rosskofel a Trogkofel. Na výber je z apartmánov o veľkostiach 44 až 99 m2, všetky majú balkóny, kúrenie v podlahe a veľké okná s panoramatickým výhľadom. Každý apartmán má vlastné pivnica, ďalej je k dispozícii lyžiareň a miestnosť pre uschovanie bicyklov. K apartmánu treba prikúpiť parkovacie miesto v garáži. V prípade záujmu je možné si nechať v apartmáne urobiť saunu.

Bezbariérové ​​apartmány budú priamo na zjazdovke, ale v hoteli bude fungovať reštaurácie a pešo možno dôjsť do ďalších obchodov a reštaurácií v centre Nassfelde. Autom alebo miestnym autobusom sa rýchlo dostanete do centra Hermagor, kde je veľký výber obchodov, reštaurácií a ďalších služieb.

Nassfeld patrí medzi top 10 rakúskych lyžiarskych stredísk. Disponuje 110 km perfektne upravených zjazdoviek s 30 lanovkami a vlekmi a je považovaný za najslnečnejšie lyžiarske stredisko v Alpách. Hlavné lanovky fungujú aj v lete a pre návštevníkov je pripravené množstvo aktivít v rámci letnej karty Premium vrátane napr. Najdlhšej letnej bobovej dráhy Pendolino. Termín dokončenia v roku 2023.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247