O nás

Domus Global je spoločnosť, ktorá sa zameriava na medzinárodné vlastníctvo nehnuteľností. Poskytujeme pomoc s medzinárodnou kúpou nehnuteľností v Rakúsku.

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Náš tím

Hana Čmakalová

Hana Čmakalová je konateľkou Domus Global s.r.o. Hana založila Domus Global v roku 2012 s víziou vytvoriť medzinárodnú realitnú firmu, ktorá svojim klientom ponúka odborné poradenstvo a asistenciu pri investícii do zahraničných nehnuteľností. Hana má skúsenosti s vlastníctvom nehnuteľností v niekoľkých krajinách a pozná dopodrobna väčšinu lokalít, kde Domus Global reality ponúka. Pred pôsobením v Domus Global pracovala Hana 10 rokov na rôznych pozíciách v investičnom bankovníctve v Londýne a v energetickom priemysle v Londýne a Madride. Hana absolvovala Právnickú fakultu UK a Fakultu medzinárodných vzťahov VŠE. Hovorí anglicky, nemecky, španielsky a taliansky.

Hana Čmakalová

telefón +420 775 971 247
e-mail: hana.cmakalova(a)domus-global.com
Petra Řeháková

Petra Řeháková je členkou tímu firmy Domus Global s.r.o. od roku 2014. Špecializuje sa predovšetkým na oblasť Francúzska, Rakúska a Talianska, ale dobre sa orientuje aj v ostatných lokalitách, kde Domus Global ponúka klientom nehnuteľnosti. Petra vyštudovala Filozofickú fakultu Univerzity Karlovej v Prahe, odbor filológia so zameraním na francúzštinu a nórčinu. Absolvovala tiež niekoľko študijných pobytov v zahraničí a má bohaté lektorské a prekladateľské skúsenosti. Petra hovorí anglicky, francúzsky, nórsky a taliansky.

Petra Řeháková

telefón +420 775 154 846
e-mail: petra.rehakova(a)domus-global.cz
Zuzana Čmakalová
Zuzana pomáha medzinárodným klientom nájsť ideálnu nehnuteľnosť v Rakúsku a poskytuje im podporu počas celého nákupného procesu. Pred nástupom do spoločnosti Domus Global pracovala desať rokov ako investičná bankérka v Londýne a Paríži. Je vášnivou lyžiarkou a snowboardistkou a miluje objavovanie nových stredísk v Rakúsku aj mimo neho. Aktívne sa tiež zaujíma o rekonštrukciu nehnuteľností a interiérový dizajn. Zuzana je držiteľkou magisterského titulu Finance & Strategy od Sciences Po Paris a hovorí plynule anglicky, francúzsky, taliansky, španielsky a česky.

Zuzana Čmakalová

telefón +420 602 387 528
e-mail: zuzana.cmakalova(a)domus-global.com