Späť na výsledky

Dom s výhľadom bez povinného prenájmu, Obernarrach

4
ID: AT0260

Priestranný dom so 4 spálňami bez povinného prenájmu na predaj v tichej lokalite južných Korutánsko a s nádherným výhľadom na pohorie Karavanky a blízko jazier.

Prečítajte si viac

346 500 €

297 401 £

377 163 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Priestranný dom s 3 spálňami v pokojnej oblasti v južných Korutánoch s krásnym výhľadom na pohorie Karavanky. BEZ POVINNÉHO TURISTICKÉHO PRENÁJMU!

POLOHA: Dom leží v pokojnom a turistami doposiaľ neobjavenom kraji len cca pol hodiny jazdy od Klagenfurtu (a prípadne vyhláseného jazera Wörthersee), v oblasti s pôsobivým dechberoucím výhľadom na pohorie Karavanky, ktoré tvoria prirodzenú hranicu medzi Rakúskom a Slovinskom. Dom sa nachádza necelých 10 minút jazdy od jazera Turner See a 15 minút od o niečo väčšieho Klopeiner See, dvoch rekreačných jazier s plážou a možnosťou kúpania. Oblasť okolo jazera Klopeiner See je obzvlášť vhodná pre cyklistické a pešie túry. V bezprostrednej blízkosti je aj golfové ihrisko a jazdiareň. Dobre dostupný je aj prírodný park Kranjska Gora v Slovinsku, eventuálne Bled alebo samotná Ľubľana. Najbližšie lyžiarske stredisko je vzdialené cca 30 minút jazdy (Petzen – cca 15 km zjazdoviek, v lete toto stredisko ponúka kvalitnú trailovú zábavu pre bikerov).

NEHNUTEĽNOSŤ: Dom sa nachádza na južne orientovanom pozemku o veľkosti 474 m2. Na nižšom poschodí sú 3 spálne, sprchovací kút a pracovňa, ďalej sauna a komora. Po schodoch sa dostanete do vyššieho poschodia, kde je otvorená kuchyňa s priestrannou obývacou izbou/jedáleňou o veľkosti 37 m² s krásnym výhľadom, ďalej je tu kúpeľňa, toaleta, spálňa a komora. Na tejto úrovni je navyše zastrešená terasa, ktorú je možné z 2/3 zatieniť roletami. Dom má aj garáž, ku ktorej je vydláždený príchod, na ktorom je možné tiež parkovať.

UŽITIE: Tento dom je bez povinného turistického prenájmu - majitelia ho môžu užívať podľa svojich predstáv, v prípade záujmu je možný aj prenájom.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247