Späť na výsledky

Horské chaty v tradičnom štýle pri Nassfelde

2-3
ID: AT0289

Kúzelné tradičné horské chaty čo by kameňom dohodil od vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Nassfeld. BEZ POVINNÉHO PRENÁJMU!

Prečítajte si viac

324 500 €

278 518 £

353 216 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tradičné horské chaty v pokojnej oblasti a pritom na dojazd obľúbeného lyžiarskeho strediska alebo jazier v polohe na okraji lesa s výhľadom na Karnské Alpy v údolí Gitsch v obci Möschach.

POLOHA: Chaty sú situované v prírodnom lesnom prostredí, ideálnom pre nádherné prechádzky a výlety na horských bicykloch. V blízkosti je Hermagor, krásne zemské turistické mestečko so všetkým potrebným zázemím, vrátane nemocnice. Počas niekoľkých málo minút je dostupné známe lyžiarske stredisko Nassfeld so 110 kilometrami zjazdoviek. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj golfové ihrisko a jazdecký areál. Kúpanie je možné v cca 15 minút vzdialenom Weissensee alebo v 10 minút vzdialenom Presseggersee.

NEHNUTEĽNOSŤ: Chalety sú súčasťou rekreačného parku s celkom 13 domami. Sú postavené v typickom korutánskom štýle miestnou stavebnou firmou s viac ako 50-ročnou skúsenosťou as použitím mnohých prírodných materiálov

Na predaj je viac typov domov s plochami od 90 m² do 115 m² as pozemkami od 250 m² do 450 m². Na prízemí majú priestranný vchod s technickou miestnosťou, WC a schodisko na poschodie. Ďalej sa tu nachádza obývacia izba s otvorenou kuchyňou s celkovou plochou cca 38 m². Z obývacej izby je francúzskymi dverami prístup na vonkajšiu terasu. Na prvom poschodí sú 2 alebo 3 priestranné spálne, medzi ktorými je kúpeľňa a/alebo súkromná sauna. Chalet typu 1 má na poschodí tzv. orlí box. Ide o dodatočnú prístavbu nad terasou, ktorá ponúka priestor pre ďalšie miesto na spanie s panoramatickým výhľadom.

UŽITIE: Chaty je možné využívať ako voľnočasovú nehnuteľnosť bez povinného prenájmu. Avšak developer ponúka možnosť turistického prenájmu, o ktorý by sa starala miestna agentúra, v kombinácii s vlastným užívaním majiteľom. Výnos je odhadovaný okolo 5%.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247