Späť na výsledky

Chalety v rekreačnej rezidencii blízko Nassfeldu

2-3
ID: AT0288

Nádherné horské domy v rekreačnej rezidencii doslova len pár minút jazdy autom alebo skibusom, ktorý stavia priamo pri rezidencii, od lyžiarskeho areálu Nassfeld...

Prečítajte si viac

272 599 € - 289 000 €

233 763 £ - 247 827 £

296 400 $ - 314 233 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tradičné horské chaty v korutánskom štýle v rekreačnej rezidencii v Rattendorfe v blízkosti lyžiarskeho strediska Naassfeld a jazera Presseggersee. Jedná sa o rekreačný park s celkom 50 jednotkami.

POLOHA: Chalety sa nachádzajú v pôvabnej vidieckej lokalite s nádherným výhľadom na Karnské Alpy len 2,5 km (cca 4 minúty jazdy autom) od lyžiarskeho areálu Nassfeld so 110 km zjazdoviek. V areáli je aj reštaurácia a parkovisko. Pred areálom je zastávka skibusu. Chalety sú tiež vzdialené iba 15 minút od kúpacieho a rekreačného jazera Pressegger See, iba 25 km od Weissensee alebo 30 minút od Millstättersee. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú rôzne golfové ihriská a jazdecké areály alebo nespočetné množstvo turistických a cykloturistických trás.

NEHNUTEĽNOSŤ: Chalety sú navrhnuté ako dvojdomčeky a ich plocha činí približne 75 m2 na jednu jednotku, respektíve polovicu dvojdomu. Plocha pozemku je cca 250 m2. Dispozične sa domy skladajú na prízemí z priestrannej obývacej izby s otvorenou kuchyňou v kombinácii s rohovou lavicou v jedálenskom kúte, ďalej je tu toaleta alebo eventuálne kúpeľňa a toaleta. Na prvom poschodí sú potom 2 spálne a kúpeľňa alebo 3 spálne a samostatná toaleta. Dve väčšie spálne na prvom poschodí majú prístup na balkón. Kuchyňa je vybavená umývačkou, mrazničkou a indukčnou varnou doskou. Chaty sú dodávané na kľúč vrátane kompletného vybavenia a nábytku. Všetky okná a dvere sú vyrobené z vysoko kvalitných antracitových plastových rámov s trojitým izolačným sklom. Vykurovanie je centrálne riadené moderným peletovým systémom, na ktorý sú všetky chaty napojené. Všetky chaty sú orientované na juh, takže majú vždy dostatok slnka.

UŽITIE: Chalety sú určené na turistický prenájom v kombinácii s vlastným užívaním. Vzhľadom na to, že ide o perfektné prostredie s dobrou infraštruktúrou pre zimnú i letnú dovolenku, pohybuje sa výnos z prenájmu okolo 4,5%.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247