Nehnuteľnosti na predaj v Hornom Rakúsku / Soľnej komore

V oblasti Horného Rakúska a Soľnej komory nájdeme prekrásné alpské scenérie - od zelených pasienkov a voňavých lesov, kde sa počas letných mesiacov pohybujú divoké vysokohorské živočíchy, až po dramatické zasnežené vrcholky hôr v zime. Táto oblasť je určená pre milovníkov prírody a športových nadšencov vďaka množstvu prírodných krás, kultúrnym atrakciám ako je napríklad Bad Ischl a prírodným lokalitám, ktoré sú ideálne na pešiu turistiku, lyžovanie a plávanie. Je krásnym miestom na dovolenku počas celej sezóny a preto je atraktívnou investíciou do nehnuteľnosti.

Viac o Hornom Rakúsku / Salzkammergute.Zoradiť podľa

Exkluzívne apartmány s výhľadom na jazero Grundlsee

2 áno
ID: AT0274

Exkluzívne apartmány s výnimočným statusom bez povinného turistického prenájmu sa nachádzajú uprostred krásnej prírody s čarovným výhľadom na jazero Grundlsee...

935 000 € - 1 480 000 €

Nové luxusné chatky na predaj při jazere Hallstatt

1-8 áno
ID: AT0041

Úplne nové dizajnové chatky na predaj v obci Obertraun s krásnym výhľadom na jazero Hallstatt, uprostred nádhernej oblasti Soľnej komory. Rôzne možnosti prenájmu ponúkajú bezproblémový zážitok a zaujímavé výnosy.

227 500 € - 439 500 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní