Novinky z Rakúska

Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

23. 4. 2019

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Viac informácií

Najlepšie rakúske rezorty na rodinné dovolenky s deťmi

6. 3. 2019

Rakúsko je bezpochyby jednou z najlepších alpských krajín, pokiaľ ide o vhodnosť pre rodiny s deťmi a neustále zlepšuje svoju infraštruktúru a výber aktivít pre tých najmenších. Vezmite svoje deti do jedného zo stredísk z nášho zoznamu, aby ste zažili skutočnú rakúsku pohostinnosť a získali najlepšiu zasneženú rodinnú dovolenku!

Viac informácií

Objavovanie Rakúska – rekreačná oblasť Murau-Murtal

13. 2. 2019

Hľadáte pravý miestny rakúsky zážitok v skrytom prírodnom raji? Myslíte si, že iné lyžiarske strediská sú príliš hektické, predražené a preplnené medzinárodnými turistami? Potom môže byť rekreačná oblasť Murau-Murtal tým pravým pre vás a poskytne vám dokonalú relaxačnú dovolenku, na ktorej by ste mohli úplne vypnúť

Viac informácií

Trh s bývaním v Rakúsku pokračuje v roku 2017/2018 v raste

11. 3. 2018

V tomto článku vám prinášame krátky prehľad súčasnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami v Rakúsku. Nie je prekvapujúce, že v dôsledku hospodárskeho rastu a nízkej úrokovej miery sa ceny nehnuteľností naďalej zvyšovali a počet transakcií s nehnuteľnosťami sa v roku 2017 ešte zvýšil v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi.

Viac informácií

Najlepšie vyhliadkové plošiny v rakúskych Alpách

12. 9. 2017

Vyvrcholenie akejkoľvek letnej túry a skvelá zastávka v zime, ktorá sa môže pochváliť snehom pokrytými vrcholmi Álp, sa Rakúsko môže pochváliť niektorými veľkolepými pozorovacími platformami, ktoré stojí za to navštíviť. Prinášame vám náš obľúbený výber.

Viac informácií

Súčasná situácia na realitných trhoch v Európe

1. 9. 2013

Náš septembrový newsletter prichádza spolu s uvedením našej novej a rozšírenej webové stránky. Preto sme sa rozhodli začať s prehľadom situácie na najvýznamnejších realitných trhoch v Európe. Dúfame, že Vám tento článok pomôže pri rozhodovaní o Vašej budúcej investícii do nehnuteľností.

Viac informácií