Novinky z Rakúska

Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

23. 4. 2019

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Viac informácií

Najlepšie rakúske rezorty na rodinné dovolenky s deťmi

6. 3. 2019

Rakúsko je bezpochyby jednou z najlepších alpských krajín, pokiaľ ide o vhodnosť pre rodiny s deťmi a neustále zlepšuje svoju infraštruktúru a výber aktivít pre tých najmenších. Vezmite svoje deti do jedného zo stredísk z nášho zoznamu, aby ste zažili skutočnú rakúsku pohostinnosť a získali najlepšiu zasneženú rodinnú dovolenku!

Viac informácií

Objavovanie Rakúska – rekreačná oblasť Murau-Murtal

13. 2. 2019

Hľadáte pravý miestny rakúsky zážitok v skrytom prírodnom raji? Myslíte si, že iné lyžiarske strediská sú príliš hektické, predražené a preplnené medzinárodnými turistami? Potom môže byť rekreačná oblasť Murau-Murtal tým pravým pre vás a poskytne vám dokonalú relaxačnú dovolenku, na ktorej by ste mohli úplne vypnúť

Viac informácií

Trh s bývaním v Rakúsku pokračuje v roku 2017/2018 v raste

11. 3. 2018

V tomto článku vám prinášame krátky prehľad súčasnej situácie na trhu s nehnuteľnosťami v Rakúsku. Nie je prekvapujúce, že v dôsledku hospodárskeho rastu a nízkej úrokovej miery sa ceny nehnuteľností naďalej zvyšovali a počet transakcií s nehnuteľnosťami sa v roku 2017 ešte zvýšil v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi.

Viac informácií

Najlepšie vyhliadkové plošiny v rakúskych Alpách

12. 9. 2017

Vyvrcholenie akejkoľvek letnej túry a skvelá zastávka v zime, ktorá sa môže pochváliť snehom pokrytými vrcholmi Álp, sa Rakúsko môže pochváliť niektorými veľkolepými pozorovacími platformami, ktoré stojí za to navštíviť. Prinášame vám náš obľúbený výber.

Viac informácií