Nehnuteľnosti na predaj v Kitzbüheli / Hollersbachu

Asi najznámejšie rakúske lyžiarske stredisko, kozmopolitné mestečko Kitzbühel, je malebným a živým vysokohorským strediskom s vynikajúcim výberom módnych butikov a reštaurácií. Na 179 km dlhých a dokonale upravených zjazdovkách si môžu vychutnať zimnú zábavu na lyžiach spolu s nádhernými alpskými scenériami ako začiatočníci aj odborníci.

Viac o Kitzbüheli / Hollersbachu.Zoradiť podľa

Vzácne a exkluzívne investičné lyžiarske apartmány vedľa vleku v Jochbergu v Kitzbuehelských Alpách

2
ID: AT0127

Vzácne investičné lyžiarske apartmány v Jochbergu

975 000 € - 995 000 €

Super luxusné apartmány v Kitzbüheli

3
ID: AT0110

Luxusný horský apartmán v bezprostrednej blízkosti slávneho lyžiarskeho strediska Kitzbuehel, ktoré je pokladané za jedno z najlepších stredísk vôbec...

2 250 000 €

Veľký apartmán v hoteli v Kitzbueheli na predaj

3
ID: AT0109

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na predaj v butikovom hoteli v Kitzbueheli. Vybavenie prvej triedy a blízkosť lyžiarskych vlekov.

1 790 000 €

Tri úžasné novopostavené chaty v meste Kirchberg

43193
ID: AT0107

Tri úžasné novopostavené chaty na predaj v meste Kirchberg. Pokojné, ale neďaleko ruchu, tieto objekty ponúkajú najvyššiu životnú úroveň.

1 950 000 € - 2 350 000 €

Úplne nové dizajnové horské chaty v Kirchbergu

4
ID: AT0104

Dve úplne nové horské chaty na predaj v Kirchbergu v blízkosti vlekov.

3 590 000 €

Luxusný vidiecky dom s výhľadom na Hahnenkamm v Kitzbüheli

4
ID: AT0102

Štýlový vidiecky dom na golfovom ihrisku v Kitzbüheli. Priestranný, elegantný a zasadený do bohatej štvrti, tento objekt bude perfektným alpským domovom.

3 900 000 €

Štýlové apartmány pri jazere Schwarzsee pri Kitzbueheli

43161
ID: AT0099

4 exkluzívne apartmány v blízkosti jazera Schwarzsee pri Kitzbueheli. Kúsok od zjazdoviek a golfového ihriska. Idylické a luxusné bývanie v srdci Kitzbuehelských Álp.

1 490 000 €

Šikovný apartmán na okraji mesta Kitzbühel

2
ID: AT0096

Centrálne umiestnený byt na okraji mesta Kitzbuehel, v pešej vzdialenosti od vlekov a centra. S 2 spálňami a elegantným usporiadaním je tento lyžiarsky objekt ideálnym úkrytom na vychutnanie vynikajúceho lyžovania tohto svetoznámeho lyžiarskeho strediska a jeho legendárnej après ski scény.

445 000 €

Snová chata v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách

2
ID: AT0094

Vzácny nález - luxusná lyžiarska chata nachádzajúca sa v peknom Jochbergu, jednom z centier lyžiarskeho strediska Kitzbuehel v Tirolsku. Zmysluplne zariadená v tradičnom alpskom štýle s moderným pohodlím, vytvára perfektné alpské útočisko.

1 950 000 €

Výnimočný apartmán v Kitzbüheli so štatútom druhého domova

1
ID: AT0093

Krásne zariadený apartmán na najvyššom poschodí so zriedkavým statutom druhého domova na predaj v Aurachu, uprostred lyžiarskeho strediska Kitzbuehel v rakúskych Alpách. Exkluzívna poloha v pokojnom prostredí s výhľadom na Wilder Kaiser a Hohe Tauern.

1 290 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní