Nehnuteľnosti na predaj v Brambergu a Neukirchene

V nádhernej oblasti Oberpinzgau sa nachádzajú dve pokojné alpské dedinky Bramberg am Wildkogel a Neukirchen am Grossvenediger, ktoré sú od Slovenských hraníc vzdialené približne 5 hodín cesty autom. Táto oblasť ponúka veľa možností na zimné či letné aktivity, okrem lyžovania sa tak môžete venovať napríklad turistike, cyklistike, golfu alebo plávaniu. 

Viac o Brambergu a Neukirchene.Zoradiť podľa

Úplné nové apartmány na predaj v Neukirchene

1-4 1
ID: AT0081

Jedinečný predaj úplne nových luxusných apartmánov v štýlovom novom objekte v Neukirchene, v bezprostrednej blízkosti lanovky, v blízkosti lyžiarskeho strediska Kitzbuehel a golfových ihrísk. Menej ako 2 hodiny jazdy autom od Innsbrucku a Salzburgu. Kúpa s atraktívnym výnosom z prenájmu.

290 000 € - 1 300 000 €

Luxusné apartmány v Neukirchen am Großvenediger

ID: AT0070

Nový luxusný projekt 53 apartmánov len 100 metrov od lanovky Wildkogel a 15 minút jazdy do Kitzbuehelu. Vynikajúce vybavenie v areáli vrátane wellness centra s vnútorným a vonkajším bazénom, reštaurácie a kaviarne.

205 000 € - 732 800 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní