Späť na výsledky

Nové byty a domy v pôvabnej oblasti, Steinfeld im Drautal

2-3
ID: AT0287

Nový projekt apartmánov a viliek BEZ POVINNÉHO PRENÁJMU v pôvabnej a pokojnej oblasti v Korutánsku, a napriek tomu na dojazd lyžiarskych stredísk a jazier...

Prečítajte si viac

254 500 € - 423 000 €

218 490 £ - 363 148 £

276 808 $ - 460 078 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový projekt domov a apartmánov v pôvabnej oblasti v korutánskom mestečku Steinfeld im Drautal s približne 2000 obyvateľmi a so všetkou infraštruktúrou. BEZ POVINNÉHO PRENÁJMU!

POLOHA: Oblasť má čo ponúknuť – v lete je tu k dispozícii mnoho cyklistických a turistických trás, krásne športové ihrisko, golfové ihrisko a tenisový kurt. Jazero Weissensee je vzdialené asi 15 minút jazdy autom. Na dosah sú aj ďalšie známe jazerá ako Millstättersee, Wörthersee a Ossiachersee. Milovníci zimných športov si prídu na svoje pri lyžovaní v stredisku Goldeck (25 km zjazdoviek, cca 30 minút jazdy), vo väčšom Katschbergu (80 km zjazdoviek, cca 45 minút jazdy) alebo v útulnom menšom areáli pri jazere Weißensee, ktoré sa počas zimy mení na korčuliarsku dráhu. Počas 45 minút je dostupný Tröpolach, kde sa môžete napojiť na lyžiarsky areál Nassfeld (110 km zjazdoviek).

NEHNUTEĽNOSŤ: Nehnuteľnosti spĺňajú najnovšie energetické štandardy a sú vybavené tepelným čerpadlom v kombinácii s kontinuálnym podlahovým vykurovaním a dokonalou kompletnou tepelnou izoláciou.

V ponuke sú domy s plochami od cca 116 m², apartmány s plochami od cc 73 m² a niekoľko variantov pozemkov až do rozlohy 473 m². Ku každému domu patrí dvojitý prístrešok pre auto, Byty majú spoločný prístrešok pre 2 autá. Krásne záhrady s juhovýchodnou orientáciou a čiastočne kryté terasy dopĺňajú tieto moderné, pohodlné nehnuteľnosti.

Domy sa skladajú z 2 podlaží, pričom na prízemí sa nachádza obývacia izba s otvorenou kuchyňou a jedálňou, toaleta, špajza a technická miestnosť. Čiastočne krytá vonkajšia terasa s rozlohou 47,66 m² výrazne zvyšuje štandard bývania a nadväzuje na krásnu záhradu. Modulované schodisko vedie do horného poschodia, kde sú 2, resp. 3 spálne s kúpeľňou. Dvere oproti schodisku vedú na priestrannú strešnú terasu. Domy majú prístrešok pre 2 autá, na ktorý nadväzuje sklad (10 m²).

Byty sú vybavené obývacou izbou v kombinácii s otvorenou kuchyňou, 2 priestrannými spálňami, kúpeľňou s vaňou a WC a komorou s úložným priestorom. Byty na prízemí majú priestrannú terasu o ploche cca 30 m² s priľahlou záhradou. Byty na hornom poschodí majú balkón s plochou približne 15 m², ktorý je z troch strán uzavretý. Každý byt má navyše vonkajší sklad s rozlohou viac ako 10 m² a kryté parkovacie státie.

POUŽÍVANIE: Domy predstavujú voľnočasovú nehnuteľnosť bez povinného prenájmu. Avšak v prípade záujmu kupujúceho je možné ich prenajímať, alebo eventuálne využívať na trvalé bývanie.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247