Nehnuteľnosti na predaj vo Flachau / Wagrain / St. Johann

Lyžiarske stredisko Flachau, rovnako ako neďaleký St.Johann im Pongau alebo Wagrain, je známe predovšetkým svojimi širokými a vždy perfektne upravenými zjazdovkami, dobrými snehovými podmienkami, modernými lanovkami a dobrou dostupnosťou zo Slovenska. Pravidelne sa tu konajú preteky svetového pohára v zjazdovom lyžovaní a s trochou šťastia môžete na uliciach Flachau stretnúť aj držiteľa olympijského zlata Hermanna Maiera.

Viac o tejto oblasti.Zoradiť podľa

Veľký apartmán vo Wagrain s 3 spálňami za skvelú cenu

3
ID: AT0143

Svetlý a priestranný lyžiarsky apartmán vo Wagrain blízko vlekov..

295 000 €

Úplne nový objekt v Alpendorfe v blízkosti zjazdoviek

1-4
ID: AT0079

Mimoriadna príležitosť stať sa majiteľom úžasných úplne nových dizajnových apartmánov na trhu v tradičnej alpskej dedine Alpendorf. Štúdiové a 1/2/3/4-izbové apartmány s terasou a výhľadom na hory.

100 000 € - 599 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní