Nehnuteľnosti na predaj v údolí Gastein

Údolie Gastein je úžasné celoročné letovisko, ktoré ponúka až 205 km zjazdoviek s nadmorskou výškou do 2700 m, historické kúpeľné mesto s termálnymi bazénami, vynikajúce golfové ihrisko, jazero na plávanie alebo 350 km turistických chodníkov. Pozostáva z 3 miest - Bad Gastein, Bad Hofgastein a Dorfgastein.

Viac o údolí Gastein.Zoradiť podľa

Tradičný alpský dom s nádherným výhľadom na celý Bad Gastein

6
ID: AT0117

Priestorný tradičný alpský dom s panoramatickou polohou nad Bad Gasteinom za veľmi atraktívnu cenu

397 000 €

Apartmán s 3 spálňami v centre Bad Gasteinu

3
ID: AT0112

Skvelá príležitosť na kúpu moderného apartmánu v Bad Gasteine s terasou a panoramatickým výhľadom blízko lanovky a ďalších služieb...

280 000 €

Úžasný apartmán s dvoma balkónami v Bad Gasteine

3
ID: AT0054

Tento krásny apartmán so skvelou polohou a nezabudnuteľným výhľadom vás ihneď očarí. Nachádza sa v blízkosti promenády Kaiser v krásnom meste Bad Gastein. Súčasťou vynikajúceho vybavenia je spoločné wellness a parkovacie miesto.

198 000 €

Apartmán s nádherným výhľadom a zimnou záhradou v Bad Gasteine

3
ID: AT0049

Tento úžasný 3-izbový apartmán sa nachádza na 4. poschodí rezidenčnej budovy v blízkosti krásnej promenády Kaiser v idylickom kúpeľnom mestečku Bad Gastein. Dve obrovské terasy ponúkajú nádherný výhľad na mesto a hory.

240 000 €

Podkrovný apartmán v kúpeľnom meste Bad Gastein

4
ID: AT0047

Atraktívny apartmán vhodný na prenájom, s pekným výhľadom na historické centrum Bad Gasteinu a v blízkosti lyžiarskych vlekov. Toto krásne kúpeľné mesto je celoročnou destináciou s veľkým výberom športov a aktívnej zábavy, a pulzujúcim kultúrnym životom.

295 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní