Nehnuteľnosti na predaj v Zell am See / Kaprune / Raurise

Zell am See je jedna z najlepších rakúskych dovolenkových destinácií, ktorá ponúka 138 km zjazdoviek, vrátane ľadovcového lyžovania v neďalekom Kaprune - malebnej dedinke nachádzajúcej sa pri Zeller See, kde si môžete v lete zaplávať. V oblasti ďalej tiež nájdete 18-jamkové golfové ihrisko, veľký wellness komplex TAUERN SPA, celoročný tobogán a v lete si môžete vychutnať svetelné predstavenia nad jazerom.

Viac o Zell am See a Kaprune alebo Raurise.Zoradiť podľa

Exkluzívny 4-izbový penthouse v Kaprune

4
ID: AT0095

Jedinečná príležitosť na nákup luxusného penthousu v butikovom lyžiarskom objekte v Kaprune s výhľadom na ľadovec Kitzsteinhorn. Luxusné vybavenie a spotrebiče sú zahrnuté v cene. Kúpa určená na turistický prenájom s atraktívnym výnosom a obdobím na vlastné použitie.

899 000 €

Úplne nové luxusné apartmány na predaj v Zell am See / Kaprune

1-4 1
ID: AT0084

Nový objekt v oblasti Zell am See / Kaprun s luxusnými apartmánmi. V pešej vzdialenosti od Areitbahnu, v blízkosti obchodov a reštaurácií. Wellness a vyhrievaný bazén na mieste. Turistické prenájmy bytov s obmedzeným obdobím vlastného využitia.

287 400 € - 1 183 900 €

Nové chaty v idylickom alpskom mestečku Chalets Rauris

3
ID: AT0069

Projekt úplne nových chatiek postavených v tradičnom alpskom štýle a najnovším technickým vybavením. Tieto chaty sa nachádzajú vedľa lyžiarskeho vleku v národnom parku Home Tauern a sú ideálnym útočiskom v letnom aj zimnom období.

205 000 € - 645 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní