Späť na výsledky

Apartmán s výhľadom na jazero, Latschach, Faaker See

2
ID: AT0297

Jedinečný apartmán v úchvatnom prostredí medzi idylickým Aichwaldsee a malebným Faaker See...

Prečítajte si viac

475 000 €

407 329 £

516 472 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Táto unikátna nehnuteľnosť na druhom poschodí trojpodlažného domu sľubuje exkluzívne bývanie v úchvatnom prostredí medzi idylickým Aichwaldsee a malebným Faaker See.

S veľkorysým obytným priestorom v lokalite s pôsobivým slnečným počasím as balkónom (cca 24 m²), ktorý ponúka úžasné výhľady na okolitú horskú panorámu (Mittagskogel) a šumivé jazero Aichwaldsee.

Plocha nehnuteľnosti je cca 162 m². Interiér bytu je skutočnou pastvou pre oči – moderný, vkusný a naplnený žiarivým jasom. Obývací a jedálenský priestor má vysoký strop a krb, ktorý vytvára útulnú atmosféru. Ďalej sú tu 2 spálne, 2 kúpeľne, komora a samostatná toaleta.

K vybaveniu nehnuteľnosti patrí systém ""Smart home lock"" ( kombinačný zámok na odtlačok prstov), centrálny vysávač, systém odstraňovania vodného kameňa, okná a dvere s trojitým zasklením, solárny systém, podlahové vykurovanie alebo 2 parkovacie miesta s prístreškom pre autá.

Byt je charakteristický svojou vynikajúcou polohou - leží len pár minút chôdze od prírodného jazera Aichwaldsee a kúsok jazda autom tyrkysovo modrého jazera Faaker See. Ponúka úchvatný výhľad ako na Aichwaldsee, tak na Mittagskogel. Mesto Villach je dostupné iba za 15 minút. Lokalita je tiež bohatá na kultúrne podujatia a rozmanité športové aktivity – či už v lete alebo v zime. Najbližšie lyžiarske stredisko Gerlitzen Alpe (67 km zjazdoviek) je dostupné autom počas 15-20 minút.

V súčasnej dobe je byt úspešne prenajímaný turistom a teší sa vynikajúcim recenziám. V tejto aktivite by bolo možné pokračovať a/alebo ho využívať pre vlastnú rekreakciu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247