Nehnuteľnosti na predaj v Korutánsku a v okolí jazier

Oblasť Korutánsko sa nachádza na hraniciach s Talianskom a Slovinskom a je jedným z najslnečnejších miest Rakúska, čím sa stalo obľúbenou destináciou pre milovníkov letných športov. Je teda dokonalým miestom na dovolenku počas celého roka a okrem klasických zimných športov ponúka široké možnosti športového vyžitia aj počas leta, ako napríklad golf, vodné športy, tenis, turistika alebo cyklistika. Táto oblasť je tiež domovom najvyššieho vrchu Rakúska - Grossglockner. 

Viac o Korutánsku.Zoradiť podľa

Apartmány v lyžiarskom stredisku Gerlitzen

1-2 1
ID: AT0089

Jediné svojho druhu – tieto úplne nové lyžiarske apartmány sa nachádzajú na krásnom mieste v lyžiarskom stredisku Gerlitzen v Korutánsku a ponúkajú nádherný výhľad. Sú k dispozícii aj pre rezidentov z krajín mimo EÚ. Apartmány s osobitým štýlom, plne obsluhované ako súčasť susedného ikonického hotela. Garantovaný výnos z prenájmu.

262 000 € - 634 000 €

Priestorná vila priamo na brehu jazera Ossiach

4
ID: AT0078

Jedinečná príležitosť získať túto priestrannú 4-izbovú vilu s 2 kúpelňami a krásnou záhradou priamo na brehu krištáľovo čistého jazera Ossiach.

1 900 000 €

Nové apartmány na brehu jazera Ossiach

1-4 áno 100m
ID: AT0072

Výborne umiestnené nové apartmány pri jazere Ossiach, vo vyhľadávanej oblasti so širokým výberom zábavných aktivít a atrakcií v zime aj v lete. Tieto byty sú ponúkané bez povinnosti prenájmu.

129 000 € - 499 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní