Nehnuteľnosti na predaj v Korutánsku a v okolí jazier

Oblasť Korutánsko sa nachádza na hraniciach s Talianskom a Slovinskom a je jedným z najslnečnejších miest Rakúska, čím sa stalo obľúbenou destináciou pre milovníkov letných športov. Je teda dokonalým miestom na dovolenku počas celého roka a okrem klasických zimných športov ponúka široké možnosti športového vyžitia aj počas leta, ako napríklad golf, vodné športy, tenis, turistika alebo cyklistika. Táto oblasť je tiež domovom najvyššieho vrchu Rakúska - Grossglockner. 

Viac o Korutánsku.Zoradiť podľa

Samostatne stojaci rodinný dom v Korutánsku, Gurktal

4
ID: AT0235

Krásny dom s 2 bytovými jednotkami na predaj sa nachádza v tichej lokalite v Korutánsku uprostred prírody, ideálny ako investícia na turistický prenájom.

264 000 €

Dom s 2 bytmi pri jazere i lyžovaní

5 1 600m
ID: AT0232

Tento zrekonštruovaný dom v Bodensdorf pri jazere Ossiach sa skladá z dvoch bytových jednotiek v a možno ho užiť ako voľnočasovú dom, trvalé bydlisko alebo na prenájom ...

490 000 €

Horské chaty a apartmány v malebné rezidenci u jezera, Afritz am See

2-5
ID: AT0226

Kombinácia skvelé lokality u jazerami a zároveň blízko lyžiarskych stredísk? Presne to je nový projekt chaletov a bytov na predaj pri jazere Afritzer See v Korutánsku!

310 500 € - 313 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní