Späť na výsledky

Nové apartmány len 100 metrov od jazera Ossiach

1-3 100m
ID: AT0278

Nové byty na predaj v jedinečnej lokalite ideálne ako na letnú, tak na zimnú dovolenku…

Prečítajte si viac

219 000 € - 594 000 €

187 968 £ - 509 830 £

238 380 $ - 646 564 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nové apartmány len 100 metrov od jazera Ossiach a len 5 minút jazdy autom od lanovky strediska Gerlitzen Alpe v rakúskych Korutánoch. BEZ POVINNOSTI PRENÁJMU! Dokončenie je naplánované na leto 2024. V

PRI PODPISE KÚPNE PONUKY DO 31.SÚRPNA ZĽAVA 10%!

LOKALITA:Apartmány sa budú nachádzať v pôvabnej a vyhľadávanej lokalite mestečka Bodensdorf pri jazere Ossiach v Korutánsku, len pár km jazdy od mesta Villach. Ide o jednu z najlepších turistických oblastí v Rakúsku s vysokým počtom turistov ako zime, tak v lete. V jazere je možné v lete kúpanie (teplota dosahuje až 27 stupňov a voda je tu veľmi čistá), okrem toho sú tu neďaleko termálne kúpele, kde je možné celoročné kúpanie. Letná sezóna ďalej ponúkne cyklistické a turistické chodníky, golfové ihriská (12 ihrísk do 30 minút autom), tenisové kurty, množstvo prírodných a kultúrnych pamiatok v okolí a ďalšie. V okolí sú aj ďalšie prekrásne jazerá ako Wörthersee, Afritzersee, Feldsee alebo Millstättersee. Pokiaľ by ste si chceli spestriť dovolenku, tak je možné sa počas 2 hodín dostať do Talianska k moru alebo počas cca 1 hodiny do Slovinska do Triglavského národného parku. Najbližšia lyžiarska oblasť s viac ako 67 km zjazdoviek je vzdialená autom len 5 minút. Počas 30 minút sa dostanete do Bad Kleinkirchheimu s ďalšími viac ako 100 km zjazdoviek. Oblasť je tiež dobre vybavená službami - len 70 m od rezidencie je obchod s potravinami; lekáreň, benzínová pumpa, lekár, reštaurácia, pizzeria atď. sú v okruhu do 1 km.

NEHNUTEĽNOSŤ:Projekt vznikne prestavbou existujúcej budovy hotela, ktorá bude kompletne zrenovovaná a rozšírená. K dispozícii budú apartmány s 1 až 3 spálňami s plochami od 31 do 82 m2. Každý apartmán bude mať aj terasu.

UŽITIE:Apartmány nie sú viazané žiadnou povinnosťou povinného prenájmu - je možné ich využívať ako hlavné bydlisko alebo ako voľnočasovú nehnuteľnosť. V prípade záujmu je však možné ich tiež prenajímať, developer očakáva výnos až 8%!

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247