Nehnuteľnosti na predaj v Obertauerne

Obertauern je zo všetkých strán obklopený krásnymi horami a ponúka viac než 100 km lyžiarskeho terénu. Toto stredisko je skutočnou zimnou krajinou zázrakov, ale aj mekkou pre milovníkov letných športov, ktorí si môžu vychutnať niekoľko stoviek turistických a cykloturistických trás so širokou škálou zábavy aj pre rodiny s deťmi.

Viac o Obertauerne.Zoradiť podľa

Ski-In Ski-Out apartmán v Obertauerne

3
ID: AT0103

Druhý predaj 3-izbového bytu ski-in ski-out v Obertauerne, ktorý sa nachádza oproti lanovke.

320 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní