Nehnuteľnosti na predaj v Seefelde v Tirolsku

Seefeld je síce malá, ale rozmanitá lyžiarska oblasť skvelá pre tichú aj aktívnu dovolenku počas celého roka. Stredisko ponúka lyžovanie vo výške až 2064 m, skvelé podmienky na bežkovanie, korčuľovanie alebo sánkovanie v zime a golfové kluby, vodný park a tenisové kurty v lete.

Viac o Seefelde v Tirolsku.Zoradiť podľa

Apartmány na predaj v Seefelde v Tirolsku s možnosťou prenájmu

1
ID: AT0128

Investičné horské apartmány v Seefelde v Tirolsku

304 400 € - 370 212 €

Úžasné apartmány v luxusnom novom rezorte v Seefelde

3
ID: AT0115

Snové byty v kultovom projekte vo svetoznámom Seefelde

402 496 € - 521 220 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní