Späť na výsledky

Nové tradičné dvojdomy blízko jazera v Korutánsku

2
ID: AT0250

Ideálna destinácia ako pre zimnú, tak letnú dovolenku, a zároveň zaujímavá investícia? To všetko spĺňajú tieto nové dvojdomy pri jazere Pressegger-See v Korutánsku.

Prečítajte si viac

324 600 € - 332 500 €

278 604 £ - 285 385 £

353 325 $ - 361 924 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Iba 50 metrov od jazera Pressegger, v blízkosti známych a obľúbených lyžiarskych a turistických oblastí Nassfeld/Hermagor na hraniciach s Talianskom, sa stavia nový projekt krásnych a atraktívnych dvojdomov. Projekt sa nachádza v nadmorskej výške 450 metrov a bol postavený v architektonickom štýle, ktorý je pre Korutanov tak charakteristický: množstvo dreva, kameňov a typický tvar strechy.

POLOHA: Poloha je ideálna ako pre rekreačné, tak pre športové vyžitie. Nassfeld, Hermagor a neďaleký región Weissensee ponúkajú mnoho rôznych aktivít pre milovníkov prírody a športu. Turistické chodníky, chodníky pre horské bicykle, cyklotrasy a krásne jazerá pozývajú na leňošenie aj aktívny oddych počas letnej sezóny. Táto oblasť Korutánska je tiež vyhlásená príjemnou južnou klímou. V zime si určite každý lyžiar príde na svoje v lyžiarskej oblasti Nassfeld, ktorá je od projektu vzdialená cca 15 minút jazdy autom a ktorá ponúka celkom cca 110 km zjazdoviek – to je všetko zasiahnuté do krásnej zimnej krajiny nápadne pripomínajúce dolomitské strediská.

NEHNUTEĽNOSŤ: V projekte sa bude nachádzať celkom 5 dvojdomov, teda celkom 10 jednotiek. Každá jednotka má na prízemí obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, terasu a toaletu. Na prvom poschodí sú 2 spálne, kúpeľňa a balkón. Možnosť dorobiť na prvom poschodí aj saunu. Domy budú dodané na kľúč - luxusná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, obývacia izba s rohovou pohovkou a atraktívnym jedálenským kútom, luxusné kúpeľne so sprchami a priestrannými umývadlami, plne zariadené spálne s pružinovými matracmi, zariadená terasa (čiastočne krytá), uzamykateľný skriňa. Súčasťou domu je aj prístrešok pre 2 autá a súkromný vonkajší priestor. Veľký dôraz je kladený na moderné funkčné pôdorysy s vysokou energetickou účinnosťou (na zabezpečenie nízkych prevádzkových nákladov). Veľkorysé sklenené plochy púšťajú do interiéru maximum denného svetla.

UŽITIE: Projekt je určený na turistický prenájom v kombinácii s vlastným používaním. O prenájom sa bude starať miestna profesionálna agentúra, ktorá zaistí kompletný a takmer bezstarostný servis. Odhadovaný výnos z prenájmu sa pohybuje medzi 5-6%.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247