Nehnuteľnosti na predaj v Tauplitzi / Mitterndorfe

Tauplitz-Mitterndorf sa nachádza sa v samom srdci Rakúska v spolkovom štáte Štajersko a je súčasťou väčšej lyžiarskej oblasti Schneebären, na ktorú vám postačí jeden skipass a poskytne vám prístup k viac ako 120 km zjazdoviek. Stredisko má spoľahlivé snehové podmienky a ponúka skvelý výber letných aj zimných zábavných aktivít, ako napríklad lyžovanie, snowboarding, sánkovanie a bežkovanie v zime a vodné športy, golf, turistika a cykloturistika v lete.

Viac o Tauplitzi / Mitterndorfe.Zoradiť podľa


Na tejto webovej stránke sa nenašla žiadna nehnuteľnosť, ktorá by odpovedala vašim kritériám.

Obráťte sa na nás a my vám nájdeme nehnuteľnosť na mieru presne podľa vašich špecifických preferencií.

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní