Späť na výsledky

Nádherné nové luxusné apartmány a vila s výhľadom na jazero Ossiachersee

1-5 áno
ID: AT0280

Nový luxusný projekt len 8 minút chôdze od korutánskeho jazera Ossiach a len pár minút jazdy od lanoviek s napojením na stredisko Gerlitzen Alpe.

Prečítajte si viac

319 900 € - 3 400 000 €

274 325 £ - 2 915 615 £

347 830 $ - 3 696 854 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherné nové luxusné apartmány a samostatná vila s výhľadom na pôvabné korutánske jazero Ossiachersee a so súkromným prístupom k vode.

POLOHA: Ide o nádhernú, vyhľadávanú oblasť, doslova len pár km jazdy od mesta Villach. Lokalita je jednou z najlepších turistických oblastí v Rakúsku s vysokým počtom turistov ako zime, tak v lete. V jazere je možné v lete kúpanie (teplota dosahuje až 27 stupňov a voda je tu veľmi čistá - k jazeru ich od projektu dostanete pešo za necelých 8 minút.), Okrem toho sú tu neďaleko termálne kúpele, kde je možné celoročné kúpanie. Letná sezóna ďalej ponúkne cyklistické a turistické chodníky (priamo cez rezidenciou je cyklotrasa), golfové ihriská (12 ihrísk do 30 minút autom), tenisové kurty, rad prírodných a kultúrnych pamiatok v okolí a ďalšie. V okolí sú aj ďalšie prekrásne jazerá ako Wörthersee, Afritzersee, Feldsee alebo Millstättersee. Navyše je možné sa počas 2 hodín dostať do Talianska k moru alebo počas cca 1 hodiny do Slovinska do Triglavského národného parku. Stanica lanovky Gerlitzen/Kanzelbahn s napojením na lyžiarsku oblasť so 67 km zjazdoviek je vzdialená približne 1,8 km. Počas 30 minút sa navyše dostanete do Bad Kleinkirchheimu s ďalšími viac ako 100 km zjazdoviek. Z ČR je dojazdová vzdialenosť 6,5 hodiny. Nájazd na diaľnici je cca 8 km od mesta. V mieste jazdí aj vlak so spojením do Villachu, odkiaľ jazdia spoje aj do ČR.

NEHNUTEĽNOSŤ: V 2 domoch bude celkom 28 bytov s výhľadom na jazero. Okrem iného tu budú veľké aj malé podkrovné byty, ale aj menšie byty v nižších poschodiach s terasou alebo predzáhradkou. Súčasťou projektu je aj luxusná, samostatne stojaca vila. K projektu bude navyše patriť pozemok (cca 2000 m2) priamo pri jazere určený na kúpanie a súkromnému prístupu k vode. Pozemok bude k dispozícii na bezplatné používanie pre všetky bytové jednotky.

Apartmány budú mať vynikajúci výhľad na jazero. Okrem výhľadu na jazero si môžete vychutnať aj výhľad na okolitú prírodu a mestečko Sattendorf. V ponuke sú apartmány s 1 až s 3 spálňami. Každý byt bude mať parkovacie miesto v podzemnej garáži – každé miesto má prípravu na nabíjanie elektrického automobilu.

Projekt zahŕňa aj elegantnú vilu s neopakovateľným výhľadom na jazero Ossiach s rozlohou približne 387 m2. Vila má 3 podlažia a celkom je tu 5 spální. Vila je tiež vybavená wellness, garážou alebo bazénom. Vila je síce súčasťou projektu, ale od zvyšku rezidencie ju oddeľuje brána, čím je majiteľom zaistený dostatok súkromia.

UŽITIE: Apartmány sú učené buď na trvalé bývanie alebo ako voľnočasová nehnuteľnosť (pri zaplatení poplatku). V prípade záujmu je možné byt dlhodobo prenajať – o prenájom sa bude starať miestna agentúra a developer ponúka garanciu platenia nájmu po dobu 24 mesiacov, pokiaľ je byt prázdny a nepodarí sa ho prenajať.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247