Späť na výsledky

Zrekonštruovaný viacgeneračný dom blízko Bad Kleinkirchheim

ID: AT0298

Čerstvo zrekonštruovaný dom s 2 apartmánmi a ďalším priestorom v podkroví len kúsok od Bad Kleikircheheimu a Turracherhöhe...

Prečítajte si viac

359 000 €

308 129 £

390 769 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Novo zrekonštruovaný viacgeneračný rodinný dom s 2 samostatnými apartmánmi na predaj v bezprostrednej blízkosti zjazdoviek NOCKBERGE, BAD KLEINKIRCHHEIM a TURRACHERHÖHE.

V srdci Korutánska, v obci Patergassen, v nadmorskej výške 1 020 m n. m., neďaleko Bad Kleinkirchheimu, je na predaj viacgeneračný rodinný dom s 2 apartmánmi a 2 samostatnými vchodmi, navyše s možnosťou ďalšieho rozšírenia obytného priestoru v podkroví (cca 90 m2 ). Dom sa navyše môže pochváliť krásnym panoramatickým výhľadom na lesy a hory.

Dom je veľmi pokojný a slnečný. Jeho plocha je cca 140 m2. Veľkosť pozemku je 1680 m2. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou medzi rokmi 2021 a 2023 (nový krytý prístrešok pre auto, nové dvere a okná, nová kompletná vonkajšia tepelná izolácia, krytiny, rozvody, vonkajšie a vnútorné výmaľba).

V prízemí obývacia izba s jedálňou a pecou na pelety, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, WC, predsieň, úložný priestor, práčovňa a galérie so spálňou. Na poschodí sú 3 spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, kuchyňa s obývacou izbou a jedáleň, terasa (východná strana), balkón.

Vychutnajte si útulnú atmosféru tejto nehnuteľnosti uprostred korutánskych hôr: štyri lyžiarske areály, golfové ihrisko a dvoje termálne kúpele, medzi mimoriadne obľúbeným Bad Kleinkirchheimom (103 km zjazdoviek), ktoré je vzdialené iba 6 km, a Turracherhhe. Do 4 krásnych turistických a lyžiarskych oblastí sa dostanete asi za 10-15 minút. V lete aj v zime ponúka oblasť veľkolepú kulisu pre milovníkov prírody a športu. V krátkej dojazdovej vzdialenosti sú aj jazerá ako je Millstättersee, Feldsee, Afritzersee alebo Ossiachersee.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247