Nehnuteľnosti na predaj v Schladmingu / Dachsteine

Mestečko Schladming je dominantou lyžiarskeho regiónu Schladming / Dachstein. V nadmorskej výške 1836 metrov sa nachádza vrchol Planai, ktorý je lanovkami spojený s ďalšími 3 vrcholmi a dohromady ponúka 123 km zjazdoviek. Vďaka blízkosti ľadovca Dachstein je táto oblasť vhodná na lyžovanie počas celého roka.

Viac o Schladmingu / Dachsteine.Zoradiť podľa

Novo postavený luxusný bytový projekt v Haus Im Ennstal v oblasti Ski Amadé

1-2
ID: AT0085

Úplne nový luxusný bytový komplex s 33 krásnymi bytmi. Výhodné umiestnenie v malebnej dedinke Haus Im Ennstal s priamym prístupom do lyžiarskej oblasti 4-Berge Ski Schladming s 230km zjazdoviek. Objekt určený pre turistický prenájom s aktraktivním investičným výnosom pre budúcich majiteľov.

190 700 € - 672 000 €

Nové apartmány v blízkosti svahu, Schladming

2-3
ID: AT0077

Nové apartmány v perfektnej lokalite v malebnom alpskom meste Schladming - v blízkosti lyžiarskeho vleku (pripojenie na širšiu oblasť Ski Amadé) a centra mesta s obchodmi, barmi a reštauráciami.

382 000 € - 676 000 €

Nové apartmány v Schladmingu, Rorhmoose

1-3
ID: AT0022

Moderné apartmány v lyžiarskom stredisku Schladming / Rorhmoos sú úplne riadené profesionálnou agentúrou a ponúkajú výnosy z prenájmu až do výšky 6,5%. K dispozícii je súkromné parkovisko, wellness so saunou a apartmány sú ideálne umiestnené vedľa svahov s nádherným výhľadom.

276 500 € - 550 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní