Späť na výsledky

Tri úžasné novopostavené chaty v meste Kirchberg

43193
ID: AT0107

Tri úžasné novopostavené chaty na predaj v meste Kirchberg. Pokojné, ale neďaleko ruchu, tieto objekty ponúkajú najvyššiu životnú úroveň.

Prečítajte si viac

1 950 000 € - 2 350 000 €

1 672 964 £ - 2 016 137 £

2 362 626 $ - 2 847 268 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Ak hľadáte unikátnu alpskú nehnuteľnosť, nemusíte hľadať ďalej. Tieto tri nové chaty sa majú dokončiť na Vianoce 2019 a budú postavené na závideniahodnej lokalite v Kirchbergu, na pokojnom, ale centrálne umiestnenom mieste. Každá z nich bude mať úchvatný výhľad na Kitzbüheler Horn, Gaisberg a Kirchberg Sonnberg. Každá chata bude mať obytný priestor medzi 186m2 a 210m2 a veľa vonkajšieho priestoru, či už na slnečných terasách alebo pekných záhradách. Lyžiarske chaty majú 3 až 4 spálne, každá je s vlastnou kúpeľňou. Vnútorné vybavenie bude mať vysoký štandard, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších klientov a bude zahŕňať okrem iného wellness centrum so saunou, štýlové otvorené obývacie izby s otvoreným krbom, najmodernejšie výťahy, elektrické žalúzie a špičkové kuchynské spotrebiče. Návrhári sa snažia vytvoriť moderné, ale útulné prostredie, kde sa moderná technológia dokonale spája s najnovším alpským dizajnom a vysokým remeselným spracovaním. Potenciálni kupujúci môžu tiež prispieť akýmikoľvek zmenami, ktoré považujú za vhodné. Kirchberg in Tirol sa nachádza v svetoznámom lyžiarskom stredisku Kitzbühelerských Álp, ktoré ponúkajú viac než 170 km zjazdoviek. Smerom na juh sa Spertental rozkladá na idylickú dedinu Aschau s krásnou prírodnou rezerváciou. V lete je obľúbenou destináciou na kúpanie jazero Kirchberg. Legendárne reštaurácie a nočný život Kitzbuehelu sú ľahko dostupné, pretože mesto je vzdialené len 6 km.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247