Späť na výsledky

Nové apartmány v St.Martin am Tennengebirge

ID: AT0293

Apartmány za skvelú cenu na pomedzí medzi lyžiarskymi oblasťami Dachstein West a Ski Amadé, poťažmo Salzburger Sportwelt...

Prečítajte si viac

130 460 € - 332 439 €

112 001 £ - 285 401 £

141 895 $ - 361 579 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový projekt apartmánov, ktoré vzniknú prestavbou a rekonštrukciou zavedeného penziónu, v pôvabnom alpskom mestečku Sankt Martin am Tennengebirge v blízkosti dvoch známych lyžiarskych areálov – Dachstein West a Salzburger Sportwelt.

POLOHA: Malebné mestečko St.Martin ponúka všetku potrebnú infraštruktúru – sú tu obchody, reštaurácie alebo kaviareň. Priamo v mestečku je aj menšie lyžiarske stredisko (4 km zjazdoviek), ideálne pre rodiny s deťmi alebo pre začiatočníkov. Vlek je necelých 100 m od domu. Okrem zjazdoviek sú tu aj bežkárske trasy, trasy pre zimnú pešiu turistiku, sánkarská dráha, dráha na snowtubing či ihrisko na curling. Pre deti a začiatočníkov je k dispozícii lyžiarska škola. Pokročilejších lyžiarov potom určite poteší skvelá dostupnosť do väčších stredísk – počas ani nie 10 minút jazdy autom sa dostanete do Annabergu, ktorý je súčasťou oblasti Dachstein West (51 km zjazdoviek), počas 10 minút sa dostanete do Ebenu a počas 15 minút do Flachau, ktorá sú súčasťou oblasti Salzburger Sportwelt (236 km zjazdoviek) a tiež oblasti Ski Amadé (celkom 760 km zjazdoviek). Počas 25-30 minút sú tiež dostupné ďalšie lyžiarske oblasti ako Schladming (202 km zjazdoviek), Mühlbach/Hochkönig (120 km), Werfenweng (27 km zjazdoviek) alebo ľadovec Dachstein. Lokalita je však atraktívna aj počas letnej sezóny - priamo v meste je kúpalisko, v okolí je nespočet turistických trás alebo trás pre cykloturistiku.

NEHNUTEĽNOSŤ: Projekt pozostáva z 2 budov – Haus A o troch podlažiach, kde bude celkom 16 apartmánov, a Haus B o 4 podlažiach, kde bude k dispozícii 19 apartmánov. Na predaj sú apartmány vo veľkosti od 25 m2 do 55 m2 s dispozíciami od štúdiových apartmánov až po byty s 2 spálňami. Rezidencia bude vybavená vnútorným i vonkajším bazénom, vírivkou, saunou, posilňovňou, herňou, jedálňou na podávanie raňajok, nápojovým barom, úschovňou lyžiarskeho vybavenia a parkovacím miestom pre každý apartmán. Obe budovy budú mať aj výťah. Apartmány sa budú predávať vrátane balíčka kompletného vybavenia. V kuchyni bude nová kuchynská linka s chladničkou/chladničkou, rúrou/mikrovlnnou rúrou a elektrickým sporákom. Spálne budú vybavené vstavanými skriňami, obývacia izba bude dodaná so stolom a 4 stoličkami a kreslom/pohovkou, v predsienach bude skriňa na kabáty.

UŽITIE: Apartmány sú určené na turistický prenájom v kombinácii s vlastným užívaním majiteľom. Majiteľ môže apartmán užívať až 4 týždne v roku. Kompletný profesionálny servis spojený s prenájom bude zabezpečovať miestna agentúra.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247