Späť na výsledky

Nádherný mezonet v idylickom Reith bei Kitzbühel

4
ID: AT0286

Nádherný zrekonštruovaný mezonetový apartmán bez povinného prenájmu na predaj v Reith bei Kitzbühel, na dosah TOP stredísk v Rakúskych Alpách…

Prečítajte si viac

2 680 000 €

2 300 242 £

2 917 159 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nádherný alpský klenot v idylickej lokalite v Reith bei Kitzbühel - mezonetový byt v tradičnom šate s moderným nádychom. Zriedkavá príležitosť - bez povinného prenájmu!

POLOHA: Tento pôvabný dvojposchodový apartmán sa nachádza v jednej z najobľúbenejších rezidenčných oblastí Reith bei Kitzbühel. Lokalita sľubuje skvelý výhľad na okolitú alpskú krajinu a masív Wilder Kaiser a tiež množstvo slnečného svitu. Pokiaľ chcete spojiť atmosféru a pokoj malej tirolskej dediny s výhodami medzinárodnej metropoly v bezprostrednej blízkosti, potom je Reith bei Kitzbühel pre vás tým pravým miestom. Dedina obklopená vápencovým masívom Wilder Kaiser na severe, horou Kitzbüheler Horn na východe a svetovo presláveným Hahnenkamm na juhu, je veľmi idylická a útulná. Vďaka svojej výhodnej polohe, rozmanitosti krajiny a pôvodnému, dedinskému charakteru je mestečko s 1 860 obyvateľmi vyhľadávanou lokalitou. Lyžiarske areály sú dostupné v priebehu pár minút jazdy autom - môžete sa rozhodnúť, či chcete lyžovať v iba 6 km vzdialenom lyžiarskom areáli Kitzbüheler Alpen (179 km zjazdoviek) alebo vo väčšom SkiWelt Wilder Kaiser (takmer 300 km zjazdoviek). Oblasť je tiež ideálne miesto pre milovníkov golfu – golfové ihrisko Kitzbühel-Schwarzsee-Reith je doslova za rohom. Exkluzívny spoločenský klub Kitzbühel sa nachádza aj v Reithe.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento kvalitne zrekonštruovaný apartmán o ploche 157 m2 je riešený v štýle ""dom v dome"" a rozkladá sa na 3 podlažiach. Na prízemí sa nachádza svetlá obývacia izba s jedálňou, kuchyňa je oddelená a vybavená kvalitnými spotrebičmi. Z obývacieho priestoru sa dostanete do pekne upravenej záhrady (cca 245 m2), ktorá je orientovaná na východ, juh a západ. Na hornom poschodí je priestranná hlavná spálňa s elegantnou kúpeľňou a ďalšie 2 izby so spoločnou kúpeľňou, ktoré môžu byť ideálne využívané ako detská izba a pracovňa. Z hlavnej spálne je vstup na balkón s fantastickým výhľadom na masív Wilder Kaiser. Apartmán je skvele vybavený - kvalitné spotrebiče v kuchyni, vstavaný nábytok vyrobený stolárom na mieru alebo dubové podlahy s podlahovým vykurovaním. Apartmán tiež disponuje ďalšou miestnosťou s kúpeľňou v suteréne, technickou miestnosť, prístreškom pre auto, ďalej vonkajším parkovacím miestom a spoločnou pivnicou na lyže a bicykle.

UŽITIE: Mezonet má status druhej rezidencie, nie je teda potrebné ho povinne prenajímať. V prípade záujmu o viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247