Späť na výsledky

Horské chaty a apartmány v malebné rezidenci u jezera, Afritz am See

2-5
ID: AT0226

Kombinácia skvelé lokality u jazerami a zároveň blízko lyžiarskych stredísk? Presne to je nový projekt chaletov a bytov na predaj pri jazere Afritzer See v Korutánsku!

Prečítajte si viac

310 500 € - 313 000 €

273 492 £ - 275 694 £

329 030 $ - 331 679 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Nový, exkluzívny projekt horských chát a apartmánov situovaných v malebnom prázdninové rezidencii v Korutánsku v Afritz am See v nadmorskej výške 750 m nad morom a len 150 metrov od jazera Afritzer See.

POLOHA: Tento originálny projekt bude situovaný vo vyhľadávanej oblasti medzi obľúbenými lyžiarskymi a prázdninovými strediskami Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen a tiež neďaleko jazera Ossiacher See. Mestečko Afritz am See s 1500 obyvateľmi sa nachádza v srdci spolkovej krajiny Korutánsko, ktorá je známa predovšetkým pre nádherné jazerá a malebná lyžiarske strediská so širokými zjazdovkami. Už spomínaná lyžiarske strediská Bad Kleinkirchheim a Gerlitzen sú dostupná autom v priebehu cca 15 minút.

NEHNUTEĽNOSŤ: V projekte bude celkom 35 domov postavených za použitia vysokce kvalitných materiálov. Chalety a byty budú moderné a zároveň postavené z tradičných materiálov - z dreva a z kameňa. Budú tiež vybavené luxusným nábytkom (za príplatok je možné vybudovať i saunu) a vďaka veľký oknám budú mať dostatok svetla a nádherný výhľad na okolité hory. Veľkým plusom je tiež vysoká energetická účinnosť a udržateľnosť. Samozrejmosťou budú priestranné terasy, kde si môžete vychutnať odpočinok po aktívne strávenom dni. V ponuke je niekoľko typov nehnuteľností - od apartmánov s 2 spálňami až po veľký chalet s 5 spálňami.

POUŽITIE: Projekt je určený na turistickému prenájom v kombinácii s vlastným užívaním. Súkromné ​​využitie majiteľom je možné 4 týždne v roku plus ďalších cca 8 týždňov na jeseň, keď je projekt pre turistov uzavretý. O prenájom sa bude starať miestna profesionálna agentúra, ktorá zaistí kompletné a takmer bezstarostný servis. Odhadovaný výnos z prenájmu sa pohybuje medzi 5-6%.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247