Späť na výsledky

Luxusné alpské apartmány bez povinnosti prenájmu, ski-in ski-out

1-3
ID: AT0176

Luxusné nové ski-in ski-out apartmány s krásnym výhľadom sa nachádza v rezidenčnej štvrti nad centrom Hollersbach, výhodu je, že nie je povinné je prenajímať ...

Prečítajte si viac

1 250 000 € - 2 750 000 €

1 072 874 £ - 2 360 323 £

1 360 615 $ - 2 993 353 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Úžasná nová ski-in ski-out rezidencie s luxusnými bytmi bez povinného prenájom sa nachádza kúsok jazdy autom od lanovky Panoramabahn spájajúcej lyžiarsky areál Kitzbuehel, lyžiarsky areál Bramberg a Zillertal Arenu.

POLOHA : Táto luxusná alpská rezidencia je umiestnená v panoramatickej polohe ponúkajúca neuveriteľný výhľad na celé údolie. Komplex bude situovaný v rezidenčnej štvrti nad centrom Hollersbach s obchodmi, reštauráciami a ďalším vybavením. Je to ideálna poloha pre milovníkov alpskej prírody, ktorí hľadajú pokojné miesto k odpočinku. Športoví nadšenci sa budú mať tiež na čo tešiť - neďaleko je na príklad mestečko Mittersill s jednými z najlepších rakúskych golfových ihrísk, lyžiari a snowboardisti si môžu vybrať z lyžiarskeho areálu Kitzbuehel (dostupného neďalekú lanovkou Panoramabahn), lyžiarskeho areálu Wildkogel prístupného z neďalekého Bramberg a tiež je možné dôjsť do Zillertal Areny s obľúbenými strediskami Gerlos alebo Koenigsleiten. Turistika je ďalší obľúbenou zábavou v tomto údolí s radom chodníkov všetkých úrovní.

NEHNUTEĽNOSŤ : Rezidencia sa bude skladať zo 14 luxusných, slnečných a vzdušných apartmánov. Každý z nich ponúkne nádherný výhľad na údolie a na vrcholky hôr. K dizpozícii sú rôzne typy a veľkosti bytov: od apartmánov s 1 spálňou a s veľkosťou 71 m2 až po apartmány s 3 spálňami a s veľkosťou 158 m2. Každý apartmán bude mať veľkú terasu a 1 alebo 2 podzemné garážové státie.

POUŽITIE : Tieto apartmány nemusia byť povinne prenajímané, ale ak budúci majiteľ bude chcieť, tak prenajímané samozrejme byť môžu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247