Späť na výsledky

Nové apartmány v atraktívnej lokalite, Kirchberg in Tirol

1-3 1
ID: AT0261

Chcete vlastniť apartmán na dosah jedného z top rakúskych alpských stredísk? Tento projekt ponúka apartmány rôznych dispozícií len 6 km od Kitzbühelu.

Prečítajte si viac

299 000 € - 1 569 000 €

256 403 £ - 1 345 471 £

325 106 $ - 1 705 989 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásne nové apartmány v blízkosti od vlekov v atraktívnej lokalite Kitzbühelských Álp! Apartmány sa nachádzajú v Kirchbergu, odkiaľ je priame napojenie na lyžiarsku oblasť Kitzbühel. Výstavba začne v lete 2023 s dokončením plánovaným na zimu 2024.

POLOHA: Malebné mestečko Kirchberg sa nachádza v srdci Kitzbühelských Álp len 6 kilometrov od mesta Kitzbühel. Pôsobivý kostol stojaci na kopci uprostred mesta prispieva ku krásnej scenérii a dáva mestu jeho meno. V lete si môžu milovníci pešej turistiky a jazdy na horských bicykloch užívať krásnu prírodu vďaka širokej sieti chodníkov všetkých stupňov obtiažnosti. Nájdeme tu aj kúpacie jazero s bazénom, tenisové kurty a mnoho ďalších atraktívnych rekreačných aktivít. V zime je Kirchberg očarujúca so svojou romantickou zimnou krajinou, ktorú je možné objavovať na nespočetných chodníkoch pre bežkové lyžovanie a pešiu turistiku. Milovníkov lyžovania zase určite poteší široká škála zjazdoviek pre všetky stupne obtiažnosti, z Kirchbergu je možné sa napojiť na lyžiarsku oblasť Kitzbühel. Toto stredisko so 179 km zjazdoviek je pokladané za číslo 1 v zozname rakúskych športových stredísk. Možno preto, že je očarujúcou kombináciou tradícií a životného štýlu. Stredisko je uhniezdené v okúzľujúcej krajine medzi Kitzbüheler Horn a slávnou zjazdovkou Hahnenkamm, ktorá patrí k tým najnáročnejším v Alpách.

NEHNUTEĽNOSŤ: Trvalo udržateľný projekt, ktorý vznikne prestavbou existujúceho hotela, bude zahŕňať celkom 37 apartmánov v atraktívnom dizajne, ktorý spája tradíciu a modernosť. Všetky jednotky budú samozrejme plne zariadené a vybavené, dôraz je kladený na vysokú kvalitu a exkluzivitu. Na výber sú apartmány s 1 až s 3 spálňami. Všetky apartmány majú balkón alebo terasu a parkovacie miesto v garáži alebo vonkajšie parkovacie miesto. Hostia navyše môžu relaxovať vo wellness centre s krytým bazénom a nechať sa rozmaznávať pokrmy v oceňovanej reštaurácii. V budove je plánovaná aj výstavba športového obchodu a požičovne lyží či bicyklov.

UŽITIE: Apartmány sú určené na turistický prenájom v kombinácii s vlastným použitím majiteľom. O prenájom sa bude starať skúsený prevádzkovateľ a na základe prognózy sa odhaduje čistý ročný výnos okolo 4%. Pre viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247