Späť na výsledky

Nadčasové apartmány len 200 m od lanovky, Schladming

2-3
ID: AT0244

Nový projekt elegantných a nadčasových apartmánov na predaj len 200 metrov od lanovky v Schladmingu, v jednom z najvyhľadávanejších rakúskych stredísk!

Prečítajte si viac

717 819 € - 1 053 150 €

614 327 £ - 901 312 £

781 432 $ - 1 146 479 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Elegantné apartmány v jedinečnej lokalite v lyžiarskej oblasti Schladming - iba 200 metrov od lanovky Silver Jet Reiteralm. Pôvabné prostredie blízko kúpacieho jazera zasadeného medzi alpskými štítmi. Kombinácia profesionálneho turistického prenájmu a súkromného použitia.

POLOHA: Táto nehnuteľnosť bude ťažiť predovšetkým z polohy v tesnej blízkosti lyžiarskych vlekov. Lyžiarska oblasť Schladming ponúka 123 km komfortne prepojených a vždy skvele udržiavaných zjazdoviek. Navyše je súčasťou rozsiahlej oblasti Ski Amadé s celkom 760 km zjazdoviek, z ktorých väčšina je dostupná autom za niekoľko málo minút. Schladming je vyhlásené a vcelku veľké štajerské stredisko situované doprostred horskej scenérie pod ľadovcom Dachstein s mnohými vodopádmi a nedotknutými alpskými jazerami a so širokou ponukou letných i zimných aktivít. Medzi obľúbené aktivity patria adrenalínové športy ako paragliding alebo horolezectvo na via ferratách. Táto lokalita sľubuje solídny potenciál rastu cien a vysokú obsadenosť turistických prenájmov, a je teda výbornou príležitosťou na investíciu na rastúcom trhu s alpskými nehnuteľnosťami.

NEHNUTEĽNOSŤ: Projekt sa bude skladať z 3 budov s celkom 25 bytovými jednotkami rôznych veľkostí a dispozícií. Byty budú rozmiestnené v 3 podlažiach a každý bude mať buď záhradu alebo balkón/terasu a jedno alebo dve parkovacie státia v podzemnej garáži. Súčasťou rezidencie bude fitness centrum, lyžiareň a kolkáreň. Veľký dôraz je kladený na udržateľnosť, energetickú účinnosť a nadčasovú eleganciu.

UŽITIE: Byty ponúkajú kombináciu súkromného použitia majiteľom a profesionálne spravovaného turistického prenájmu so zaujímavým investičným výnosom. Súkromné ​​použitie je obmedzené na 6 týždňov v roku s možnosťou rozšírenia o tzv. "last minute" pobyt.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247