Späť na výsledky

Moderný apartmán v Kaprune

2
ID: AT0246

Krásny, moderný a dobre zavedený apartmán v útulnej horskej rezidencii v Kaprune, len pár minút jazdy od stanice lanovky Maiskogel.

Prečítajte si viac

560 000 €

480 219 £

608 894 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny moderný alpský apartmán na predaj na pokojnom mieste v útulnej rezidencii v Kaprune.

POLOHA: Apartmán sa nachádza v Kaprune, len cca 3 minúty jazdy autom od spodnej stanice lanovky Maiskogelbahn. Oblasť Kaprun & Zell am See celkom ponúka asi 140 km perfektne upravovaných zjazdoviek a navyše prakticky celoročné lyžovanie na ľadovci. Ide o letovisko s množstvom zimných i letných aktivít, vrátane turistiky, horských bicyklov a rôznych vodných športov na jazere Zell.

NEHNUTEĽNOSŤ: Apartmán je situovaný v útulnej rezidencii, ktorá je vybavená vstupnou halou, útulnou raňajkovou miestnosťou a malou kaviarňou, wellness zónou s relaxačnou miestnosťou, saunami a infračervenou kabínou. Na prízemí budovy nájdete voľne prístupnú práčovňu s práčkami a sušičkami a tiež lyžiareň s uzamykateľnými skrinkami a sušiakmi na topánky. V zimnej sezóne navyše môžete využiť bezplatnú kyvadlovú dopravu skibusom. K dispozícii je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. Apartmán má plochu 59,62 m2 a pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, 2 spální, 3 kúpeľní a 2 terás celkom o ploche 28,02 m2.

UŽITIE: Apartmán je určený na turistický prenájom – ide teda o investíciu s kombináciou profesionálneho prenájmu a súkromného použitia. Vynikajúci výnos z prenájmu a správa prenájmu skúsenou profesionálnou agentúrou.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247