Späť na výsledky

Zavedený hotel 200m od vlekov

28
ID: AT0140

Zavedený hotel po rekonštrukcii v klasickom rakúskom štýle s veľmi dobrou návratnosťou necelých 200m od spodnej stanice vlekov v centre príjemnej obce s celoročným turistickým ruchom ...

Prečítajte si viac

1 550 000 €

1 342 300 £

1 620 978 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Predaj zavedeného trojhviezdičkového hotela v centre pôvabnej alpskej obce len kúsok od vlekov. Hotel ponúka hostely pre viac ako 50 osôb + ubytovanie pre personál a apartmán vlastníka. Ďalej sú tu 2 reštaurácie, letná terasa, veľká profesionálna kuchyňa s pizza rúrou, wellness a parkovanie. Hotel prešiel celkovou rekonštrukciou, sú tu nové koberce, boiler, nové hotelové TV, LED osvetlenie, profesionálne práčovňa s mandľami, nový systém kúrenia, výťah. Je zariadený v klasickom rakúskom alpskom štýle. väčšina pohodlných, dobre vybavených izieb ponúka nádherný panoramatický výhľad na alpský masív. Hotel ponúka veľmi slušnú úroveň zisku a je možné ho prevziať so všetkým personálom. Dôvodom predaja je odchod do dôchodku majiteľa. Hotel je v centre obce, pár krokov od všetky občianskej vybavenosti a necelých 200m od vlekov. Lyžiarska oblasť ponúka zjazdové aj alpské lyžovanie. V lete sú tu turistické trsy, cyklistické chodníky a v okolí je niekoľko jazier, organizuje sa tu známy festival a športové podujatia v zime aj v lete.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247