Späť na výsledky

Veľký štýlový apartmán v centre Kaprunu

4 1
ID: AT0243

Štýlový lyžiarsky apartmán na predaj v centre vyhľadávaného prázdninového strediska Kaprun, ktoré ročne priláka nespočet turistov nielen v zime, ale aj v lete. V dochádzkové vzdialenosti od lanovky na Maiskogel…

Prečítajte si viac

720 000 €

632 436 £

763 054 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny a priestranný apartmán na predaj v štýlovej rezidencii s výbornou polohou v centre Kaprunu v blízkosti obchodov, reštaurácií a zjazdoviek.

POLOHA : Oblasť Kaprun & Zell am See spoločne ponúka asi 140 km perfektne upravovaných zjazdoviek a celoročné lyžovanie na ľadovci. Jedná sa o úžasné letovisko s množstvom zimných i letných aktivít, vrátane turistiky, horských bicyklov a rôznych vodných športov na jazere Zell.

NEHNUTEĽNOSŤ : Apartmán je umiestnený v komfortnej rezidencii s recepciou, reštauráciou, vyhrievaným krytým bazénom a saunou. Apartmán s plochou cca 107 m2 pozostáva z obývacej izby s plne vybavenou kuchyňou, 4 spální a 3 kúpeľní.

UŽITIE: Apartmány sú určené na turistický prenájom – ide o investíciu s kombináciou profesionálneho prenájmu a súkromného použitia.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247