Späť na výsledky

Nové luxusné chatky na predaj při jazere Hallstatt

1-8 áno
ID: AT0041

Úplne nové dizajnové chatky na predaj v obci Obertraun s krásnym výhľadom na jazero Hallstatt, uprostred nádhernej oblasti Soľnej komory. Rôzne možnosti prenájmu ponúkajú bezproblémový zážitok a zaujímavé výnosy.

Prečítajte si viac

227 500 € - 439 500 €

195 263 £ - 377 223 £

247 632 $ - 478 392 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento úplne nový komplex sa nachádza v prekrásnej dedinke Obertraun neďaleko magického jazera Hallstatt, ktoré je na zozname svetového dedičstva UNESCO a na Instagrame je jedným z najčastejších príspevkov z Rakúska. Nachádza sa približne 4 hodiny jazdy autom z Bratislavy. Oblasť Soľnej komory je plná prírodných krás a je rajom pre milovníkov vonkajších aktivít. Letné a zimné aktivity ponúkajú nespočetné množstvo príležitostí na bežkovanie, zimnú a letnú turistiku a stovky kilometrov cyklistických trás. Neďaleko sa nachádzajú aj ďalšie obľúbené lyžiarske strediská ako Krippenstein, oblasť Dachstein West, Loser / Altaussee, Tauplitz / Bad Mitterndorf. Ide o jedinečnú príležitosť na získanie jednej zo 75 úplne nových chatiek vybudovaných v tradičnom rakúskom štýle "Bauernhof", ktorý sa dobre spája so zvyškom tejto krásnej dedinky. Centrálna budova v blízkosti jazera je súčasťou strediska a ponúka základné vybavenie vrátane reštaurácie s terasou, detského kútika, bazéna, wellness centra a maleho supermarketu. Nachádza sa tu päť rôznych typov chát s obytnou plochou od približne 65 do 150 m2, ktoré ponúkajú ubytovanie pre 4 osoby (od 227 500 EUR), 6 (od 246 000 EUR), 8 (od 434 500 EUR) alebo 10 osôb (od 439 500 EUR). Niektoré chaty sú postavené v štýle dvoj-domčekov, čo poskytuje ideálne spoločné ubytovanie pre väčšiu skupinu alebo rodinu a súčasne vám zabezpečí dostatok súkromia. Všetky chaty sú navrhnuté prakticky ale zároveň štýlovo tak, aby vám ponúkali pohodlný obytný priestor. Každá chata má priestrannú obývaciu izbu s kachľovou pecou, plne vybavenú najmodernejšiu kuchyňu a terasu, ktorá je ideálnym miestom na vonkajšie stolovanie. Súčasťou balíku je aj sauna alebo solárna sprcha a každá chata má svoje vlastné parkovacie miesto. Momentálne prebieha druhá fáza výstavby chatových víl pre 4, 6 alebo 16 osôb. Chaty musia byť prenajímané, čo je možné uskutočniť troma spôsobmi, ktoré ponúkajú rôzne návratnosti investície v závislosti na vašich úmysloch a preferenciách. Prvý spôsob vám ponúka variabilný výnos a možnosť súkromného používania počas 10 týždňov v roku. Druhým je pevná platba vo výške 4% počas prvých piatich rokoch, ktorá vás oprávňuje využívať dom dva týždne v lete a jeden týždeň v zime. A nakoniec, keďže má každá spálňa vlastnú kúpeľňu v hotelovom štýle, je tu tiež možnosť prenajať chatku ako "dvojposteľovú hotelovú izbu", pričom všetky súvisiace služby vrátane raňajok atď. Sú poskytované v centrálnej budove. Všetky chaty bude prenajímať profesionálna agentúra.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247