Späť na výsledky

Luxusný apartmán v Brambergu pri lanovke

2 1
ID: AT0272

Tento luxusne zariadený apartmán priamo pri dolnej stanici lanovky v Brambergu (Wildkogel) sa nachádza v exkluzívnom aparthoteli s bazénom a wellness...

Prečítajte si viac

599 000 €

514 121 £

652 007 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tento luxusný apartmán sa nachádza priamo pri dolnej stanici lanovky v Brambergu, na hranici medzi Salzburskom a Tirolskom. Apartmán s rozlohou 78 m2 sa nachádza na 2. poschodí, je priestranný a má viac ako 20 m2 veľkú terasu. Pozostáva z veľkej obývacej izby s moderným kuchynským kútom, dvoch spální (obe s prístupom na terasu), 2 kúpeľní a jednej samostatnej toalety. K bytu patrí lyžiareň a pivnica a parkovacie miesto v garáži. V cene je zahrnutý všetok exkluzívny nábytok a vybavenie. V obývacej izbe v pohodlnej rozkladacej pohovke, takže v apartmáne sa vyspí až 6 osôb. Celý komplex funguje ako luxusný apartmánový hotel s recepciou, ktorá zabezpečuje prenájom vo vašej neprítomnosti, niekoľkými reštauráciami, detským ihriskom, krytým bazénom a wellness centrom. Vlastné užívanie je 6 týždňov ročne. Bramberg je malá dedinka s príjemnou typickou rakúskou atmosférou. Nachádza sa tu viac ako 80 km zjazdoviek spájajúcich Bramberg so susedným Neukirchenom. Len 3 km od hotela sa nachádza lanovka Panoramabahn, ktorá spája oblasť s obrovskou lyžiarskou oblasťou prestížneho Kitzbuehelu so 170 km zjazdoviek. V budúcnosti sa uvažuje aj o lyžiarskom spojení, čo by výrazne zvýšilo cenu apartmánov v komplexe. Zillertal Arena, ktorá ponúka ďalšie možnosti lyžovania, je vzdialená 15 minút jazdy autom. Nachádza sa tu mnoho kilometrov bežkárskych tratí, 14 km dlhý tobogán a korčuľovanie. Len 8 km od hotela sa nachádza Mittersill, kde je golfové ihrisko. Medzi ďalšie letné aktivity patria výlety na horských bicykloch a pešia turistika. Vzdialenosť z Prahy do Brambergu je 5,5 hodiny jazdy autom.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247