Späť na výsledky

Skvele vybavený podkrovný apartmán v centre Seefeldu

2
ID: AT0247

Jedinečný podkrovný a plne vybavený apartmán na predaj so zavedeným turistickým prenájmom v centre Seefeldu a len 500 metrov od vleku.

Prečítajte si viac

499 000 €

432 134 £

521 850 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Špičkovo zariadený penthouse s turistickým prenájmom na predaj v centre Seefeldu, len 500 metrov od vleku!

POLOHA: Stredisko sa nachádza v srdci provincie Tirolsko. Seefeld je krásne historické mesto s jednou z najstarších peších zón v Tirolsku. Jedná sa o prvotriedne letovisko, ktoré v posledných desaťročiach vyhľadáva po celý rok medzinárodnú klientela, a ktoré sa teší živej atmosfére mesta s alpským kasínom, vynikajúcimi butikmi, trendy barmi a reštauráciami. Lyžovanie je tu na svetovej úrovni a mesto už trikrát hostilo Olympijské severské hry a bolo vybrané ako miesto konania Majstrovstiev sveta v klasickom lyžovaní na rok 2019. Nachádza sa tu okolo 40 km rôznych zjazdoviek, 246 km bežeckých tratí, terény pre snowtubing, sánkarské a biatlonové trasy. V lete môžete skúmať krásnu krajinu pri peších túrach, alebo na bicykli na jednom z nespočetných turistických či cyklistických chodníkov. A ak vám bude príliš horúco a zatúžite po ochladení, môžete sa ponoriť do chladivých vôd jedného z mnohých jazier, alebo bazénov v tejto oblasti.

Seefeld sa nachádza necelých 6 hod. jazdy z Prahy, 6,5 hod. z Brna a 5 hod. z Českých Budějovíc.

NEHNUTEĽNOSŤ: Podkrovný byt o ploche 76,46 m2 sa skladá z veľkej obývacej izby s kuchyňou, 2 spální, priestranné kúpeľne s vaňou a WC. Z obývacej izby je prístup na krytý balkón s rozlohou 9 m² s nádherným výhľadom hory a na mesto. Byt je plne zariadený. V kúpnej cene je zahrnuté kompletné vybavenie vrátane televízie, riadu, uterákov atď. Súčasťou predje je aj parkovacie miesto v podzemnej garáži. V budove je výťah, ktorý vás vyvezie zo suteréne do bytu.

Apartmán sa nachádza v rezidencii, kde je okrem reštaurácie s raňajkovým servisom aj wellness centrum s infračervenou kabínou, parným kúpeľom, saunou, relaxačnou zónou a posilňovňou.

UŽITIE: Apartmán je určený na turistický prenájom – ide teda o investíciu s kombináciou prenájmu a súkromného použitia. Nový majiteľ môže prevziať súčasné rezervácie na pobyty, ktoré sú na apartmáne až do začiatku roka 2023. O prenájom sa stará miestna agentúra, ale je možné, aby sa o neho staral aj sám majiteľ.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247