Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Zoradiť podľa

Leongang podkrovne ski-in ski-out apartmány

4
ID: AT0170

Predávame 2 ski-in ski-out apartmány priamo na zjazdovke v Leongangu, v najväčšej lyžiarskej oblasti Ski Circus. O prenajem apartmánov sa stará skúsená agentúra.

895 000 € - 995 000 €

Penthouse v Niederau

4
ID: AT0163

Exkluzívny elegantný apartmán pár krokov od lanovky v menšej lyžiarskej oblasti Markbachjochbahn v lyžiarskej oblasti Markbachjoch / Lanerköpf.

895 000 €

Krásny alpský dom v Korutánsku sa 3 byty

5
ID: AT0160

Veľký alpský dom sa 3 byty v Korutánsku blízko jazier a lyžiarskych rezortov. Dom je možný užívať ako rekreačné bydlisko bez nutnosti prenájmu.

546 000 €

Zavedený hotel 200m od vlekov

28
ID: AT0140

Zavedený hotel po rekonštrukcii v klasickom rakúskom štýle s veľmi dobrou návratnosťou necelých 200m od spodnej stanice vlekov v centre príjemnej obce s celoročným turistickým ruchom ...

1 550 000 €

Dvojgeneračný dom na rekonštrukciu v peknom Mariazelli

9
ID: AT0123

Predaj veľkého domu na rekonštrukciu v Mariazelli

115 000 €

Impozantný zrekonštruovaný zámok neďaleko mesta Graz

7
ID: AT0119

Novo zrekonštruovaný a obnovený rakúsky zámok neďaleko mesta Graz

1 380 000 €

Úplne nové dizajnové horské chaty v Kirchbergu

4
ID: AT0104

Dve úplne nové horské chaty na predaj v Kirchbergu v blízkosti vlekov.

3 590 000 €

Luxusný vidiecky dom s výhľadom na Hahnenkamm v Kitzbüheli

4
ID: AT0102

Štýlový vidiecky dom na golfovom ihrisku v Kitzbüheli. Priestranný, elegantný a zasadený do bohatej štvrti, tento objekt bude perfektným alpským domovom.

3 900 000 €

Luxusný penthouse v Gerlose - Zillertal Arena v Tirolsku

5
ID: AT0092

Jedinečná príležitosť na nákup luxusného 5-izbového penthousu XL v tirolskom Gerlose v lyžiarskej oblasti Zillertal Arena. Zariadenie ponúka súkromnú saunu, vírivku, 3 parkovacie miesta a luxusné vybavenie Miele. Nehnuteľnosť je vyčlenená na turistický prenájom s atraktívnym výnosom a obdobím na vlastné použitie.

1 190 000 €

Exkluzívny 4-izbový penthouse v Kaprune

4
ID: AT0095

Jedinečná príležitosť na nákup luxusného penthousu v butikovom lyžiarskom objekte v Kaprune s výhľadom na ľadovec Kitzsteinhorn. Luxusné vybavenie a spotrebiče sú zahrnuté v cene. Kúpa určená na turistický prenájom s atraktívnym výnosom a obdobím na vlastné použitie.

899 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní