Späť na výsledky

Pôvabný chalet blízko Semmeringu

4
ID: AT0228

Pôvabný horský chalet na predaj neďaleko lyžiarskeho strediska Semmering a len hodinu jazdy od Viedne ponúka komfort a pokoj uprostred nedotknutej prírody …

Prečítajte si viac

1 250 000 €

1 072 874 £

1 360 615 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásna horská chata postavená na zákazku v čarovnej polohe s výhľadom na hory v blízkosti lyžiarskeho strediska Semmering a len necelú hodinu jazdy od Viedne. Pokojná poloha uprostred lokality s nedotknutou prírodou a s množstvom outdoorových aktivít.

POLOHA: Táto nehnuteľnosť sa nachádza v blízkosti mesta Gloggnitz v Dolnom Rakúsku, kde je všetka občianska vybavenosť. Z Viedne je to necelú hodinu jazdy a z Bratislavy necelé 2 hodiny. Gloggnitz je obklopený najvyššími horami Dolného Rakúska, Mount Rax a Mount Schneeberg. Okolie je ideálne pre milovníkov panenskej prírody a pokoja. Lyžiarske stredisko Semmering je len 15 minút jazdy od domu a ponúka približne 40 km zjazdoviek. Región Reichenau an der Rax je ideálny pre pešiu turistiku s viac ako 100 horskými turistickými trasami a horolezeckými cestami.

NEHNUTEĽNOSŤ: Štýlová horská chata bola postavená v roku 2019 a je v perfektnom stave. Bol dokončená podľa najvyšších štandardov. Strecha má keramické strešné tašky a bleskozvod. K vybaveniu patrí euro okná s dvojsklom a s vonkajšími žalúziami a strešné okná vybavené elektrickým ovládacím systémom. K dispozícii je elektrické tepelné čerpadlo s podlahovým vykurovaním. Dubová drevená podlaha vytvára útulnú atmosféru. Celý dom má vnútornú plochu cca. 320 m2 a skladá sa z 2 obývacích izieb, kuchyne s jedálňou, 4 priestranných spální, 2 kúpeľní, 1 pracovne, ďalšieho WC pre hostí, garáže s parkovaním pre 2 autá, práčovne / technickej miestnosti s množstvom úložného priestoru. Špičková kuchyňa má najnovšie spotrebiče Neff / Siemens a skrinky výberové značky Dannküchen. Všetko vybavenie a nábytok je zahrnuté v cene, takže je nehnuteľnosť pripravená ihneď k nasťahovaniu. Chalet ďalej ponúka relaxačné saunu s parným a suchým ohrevom a samostatnú sprchu a toaletu pre dokonalý wellness zážitok. Nehnuteľnosť obklopuje pekne upravená záhrada.

POUŽITIE: Nehnuteľnosť možno využiť ako hlavné bydlisko, rekreačný dom alebo ako investíciu na prenájom s veľmi atraktívnym príjmom z prenájmu.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247