Späť na výsledky

Elegantný byty s turistickým prenájmom, Ötztal

2
ID: AT0201

Elegantné a vybavené apartmány v srdci pôvabného rakúskeho mestečka Lägenfeld s perfektnou dostupnosťou k lyžiarskym vlekom v preslávenom stredisku Sölden.

Prečítajte si viac

367 913 € - 433 945 €

317 149 £ - 374 070 £

447 753 $ - 528 114 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

V centre populárneho Langenfeld ponúkame tieto nové, už postavené apartmány, ktoré sa nachádzajú len pár krokov od všetky občianskej vybavenosti i zastávky autobusu.

Apartmány ponúka nádherné výhľady na okolité hory. Längenfeld sa nachádza v prekrásnej prírode tirolských Álp s dojazdom k niekoľkým lyžiarskym oblastiam. Lyžovanie v Söldene je len 15 minút jazdy autom. Ďalšie ľahko dosiahnuteľné lyžiarske oblasti sú Obergurgl, Ötz a Niederthai. Priamo v Längenfeld sa nachádza veľký aquapark Tirol Therme AQUA DOME, ktorý má niekoľko 1000 m2.

Apartmány sa ponúka plne vybavené a pripravené ako pre vlastné využitie, tak aj pre turistický prenájom, ku ktorému sú určené. Byty majú plne zariadené modernej kuchyne a dizajnový nábytok. Samozrejmosťou je prístup k rýchlemu internetu. V objekte je lyžiareň s vyhrievaním lyžiarskych topánok a podzemné parkovanie. Každý byt je predávaný s 2 parkovacími miestami.

O prenájom sa bude starať profesionálna miestna firma. Výnosy sa pohybujú okolo 4-5% a očakáva sa nárast do budúcna.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247