Späť na výsledky

Chalet s vlastným wellness priamo na zjazdovke

2
ID: AT0180

Dokonalá nehnuteľnosť pre lyžiarov - chalet na predaj priamo na zjazdovke v Korutánsku! Má vlastné wellness centrum, krásny výhľad a je bez povinného prenájmu!

Prečítajte si viac

345 000 €

296 754 £

419 861 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Táto nádherná slnečná horská chata sa nachádza priamo na zjazdovke v stredisku Koralpe v Korutánsku a má krásny výhľad na okolité hory. Ideálna nehnuteľnosť za atraktívnu cenu pre milovníkov lyžovania a hôr, ktorí hľadajú rekreačný dom v malebnej lokalite.

POLOHA Táto nehnuteľnosť sa nachádza v nadmorskej výške 1600 metrov a leží nad mestom Wolfsberg v Dolných Korutánsku. Nachádza sa na úpätí zjazdovky v srdci lyžiarskeho areálu Koralpe. Koralpe je rodinný lyžiarsky areál s 30 km zjazdoviek a 6 vleky situovanými v nadmorskej výške 1 522 až 2 070 metrov. V lete ponúka tento región nespočetné množstvo príležitostí pre pešiu turistiku, cykloturistiku, paragliding a ďalšie vonkajšie aktivity. Viac ako 1 000 kilometrov značených turistických trás pre rodiny s deťmi až do výšky 2 100 metrov nad morom ponúka prekrásne túry pre každého. Cyklisti si môžu vybrať medzi cyklistickým chodníkom Lavant a Drau alebo výletom na horských bicykloch s nezabudnuteľným panoramatickým výhľadom. Ide o pravý prírodný raj, kde sa človek nikdy nebude nudiť a môže relaxovať uprostred nedotknutej krajiny.

NEHNUTEĽNOSŤ Táto pekná a útulná horská chata bola postavená v roku 2009. Je orientovaná na juh, a preto je tu dostatok svetla. Je kompletne zariadená a vybavená nábytkom v alpskom štýle so všetkými spotrebičmi, vrátane TV atď. Jedná sa o nehnuteľnosť na kľúč, ktorá je pripravená ihneď k nasťahovaniu. Dom má peknú, plne vybavenú kuchyňu, veľký, ale napriek tomu útulný obývacia izba s krbom a rozkladacou pohovkou pre dvoch, 2 spálne a 3 kúpeľne. K dispozícii je balkón a veľká terasa s malebným výhľadom na hory. Chalet má krásne wellness centrum so saunou. Celková veľkosť pozemku je 371 m2. Mesačné prevádzkové náklady činí cca. 280 EUR.

POUŽITIE Táto nehnuteľnosť je v súčasnej dobe prenajímaná s čistým výnosom cca. 5% ročne. O prenájom sa stará miestna agentúra. Miestna radnica ale prenájom nevyžaduje.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247