Späť na výsledky

Luxusný apartmán s 3 spálňami, Gerlos

3
ID: AT0258

Jedinečná ponuka luxusného trojspálňového apartmánu na predaj len kúsok od vleku s napojením na výborne vybavenú lyžiarsku oblasť Zillertal Arena.

Prečítajte si viac

740 000 €

640 840 £

773 886 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Jedinečná príležitosť na kúpu luxusného bytu s 3 spálňami v rakúskom Tirolsku v letovisku Gerlos. Byt sa predáva kompletne zariadený a vrátane podzemného parkovania.

POLOHA: Projekt je výhodne umiestnený na okraji centra Gerlosu v blízkosti reštaurácií a všetkého miestneho zariadenia pre vaše pohodlie. Je vzdialený 800 m chôdze od najbližšieho vleku, ktorý vás vyvezie k 142 km perfektne upravených zjazdoviek Zillertal Areny. Gerlos je ľahko dostupný z Innsbrucku - iba 70 minút jazdy. Zillertal Arena je celoročným rajom pre milovníkov hôr a má čo ponúknuť v zime aj v lete, vrátane nádherného skvelého lyžovania, pešej turistiky, chodníkov pre horské bicykle a prírodných krás, ako sú Krimmlské vodopády.

NEHNUTEĽNOSŤ: Tento krásny apartmán pre 6 osôb a o ploche 115 m2 sa nachádza na prvom poschodí luxusného rezortu, ktorý bol dokončený v roku 2010. Budova sa vyznačuje veľkými, južne orientovanými terasami/balkónmi, klasickým rakúskym vzhľadom zvonku a modernou vybavenosťou vo vnútri. K vybaveniu rezidencie patrí lyžiareň, krytá garáž, recepcia, fitness centrum a sauna. Byt ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu, najmä z balkóna o ploche 14 m2 a predáva sa vrátane všetkého vybavenia a zariadenia, ktoré je zahrnuté v cene. Apartmán má 3 spálne, každá s manželskou posteľou. Súčasný majiteľ navyše umiestnil poschodovú posteľ do samostatnej izby, ktorú ale využíva iba na vlastnú potrebu, pretože byt je prenajímaný ako apartmán pre 6 osôb. Ďalej má byt 2 kúpeľne a WC pre hostí. V jednej kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, WC a sauna. V druhej kúpeľni je vaňa, sprchovací kút a toaleta. K dispozícii je priestranná kuchyňa s jedálňou so špičkovými spotrebičmi vrátane kávovaru a sendvičovača. V cene bytu je parkovacie státie v garáži a samostatná komora o veľkosti 2 m2.

UŽITIE:Byt je vyhradený pre turistické prenájmy s obdobím pre vlastné využitie. Prenájom zaisťuje renomovaná agentúra. S ohľadom na vysokú mieru obsadenosti miesta ponúka veľmi atraktívny výnos.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247