Hotely na predaj Dachstein West

Zoradiť podľa

Úplné nové byty v Rußbachu - Dachstein West zariadené v tradičnom alpskom duchu

2-3
ID: AT0082

Nové lyžiarske apartmány v rakúskom Rußbachu, v lyžiarskom stredisku Dachstein West na predaj, So skvelým spojením do Salzburgu a Ski Amadé. Rekreačné apartmány určené na turistický prenájom s atraktívnym výnosom z prenájmu. Vyhotovené v tradičnom rustikálnom alpskom štýle.

339 000 € - 392 680 €

Atraktívne apartmány neďaleko svahov v Rußbach

2-4
ID: AT0058

Krásne apartmány umiestnené v nádhernej horskej dedinke Rußbach s prísľubom svahov v pešej vzdialenosti, očarujúceho prostredia a nezabudnuteľných výhľadov...

160 000 € - 344 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní