Domy a chaty lacno Kitzbuehel/Hollersbach

Zoradiť podľa

Šikovný apartmán na okraji mesta Kitzbühel

2
ID: AT0096

Centrálne umiestnený byt na okraji mesta Kitzbuehel, v pešej vzdialenosti od vlekov a centra. S 2 spálňami a elegantným usporiadaním je tento lyžiarsky objekt ideálnym úkrytom na vychutnanie vynikajúceho lyžovania tohto svetoznámeho lyžiarskeho strediska a jeho legendárnej après ski scény.

445 000 €

Nový komplex dizajnových apartmánov v blízkosti Kitzbühelu

3
ID: AT0088

Tento novo vybudovaný komplex sa skladá z 20 šikovne vymyslených a štýlových apartmánov s alpskými prvkami. V bezprostrednej blízkosti lyžiarskej oblasti Kitzbühel a Wildkogel Arena golfových ihrísk 'a ďalších atrakcií, je tento objekt ideálnou investíciou v rakúskych Alpách.

498 000 € - 916 000 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní