Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Zoradiť podľa

Nové lyžiarske apartmány blízko Schladmingu

1-3
ID: AT0198

Nový luxusný projekt s investičnými alpskými apartmánmi na predaj v mestečku Öblarn neďaleko zjazdoviek obľúbených lyžiarskych areálov Schladming a Tauplitz …

cena na požiadanie

Nové apartmány v Schladmingu, Rorhmoose

1-3
ID: AT0022

Moderné apartmány v lyžiarskom stredisku Schladming / Rorhmoos sú úplne riadené profesionálnou agentúrou a ponúkajú výnosy z prenájmu až do výšky 6,5%. K dispozícii je súkromné parkovisko, wellness so saunou a apartmány sú ideálne umiestnené vedľa svahov s nádherným výhľadom.

481 500 € - 631 500 €

Môžeme vám pomôcť pri hľadaní nehnuteľnosti?

Ak nemáte čas vyberať z našej ponuky nehnuteľností alebo ste nenašli čo hľadáte, vyplňte a pošlite túto žiadosť a my sa vám ozveme najneskôr do 1 pracovného dňa.

Ako napísať žiadosť? Ukážky ideálnych žiadostí

Prečo Domus Global?

Na rozdiel od ostatných kancelárií vyhľadávame nehnuteľnosti podľa želania klienta z celej trhovej ponuky. A nájdeme aj tú Vašu:

Domus Global v médiách

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Zaujímavosti o nehnuteľnostiach v zahraničí
Rozširovanie lyžiarskeho strediska Tauplitz

Lyžiarske stredisko Tauplitz patrí v súčasnej dobe k najviac sa rozvíjajúcim lyžiarskym strediskám v krátkej dojazdovej vzdialenosti zo SR. Je známe ako menšie lyžiarske stredisko, obľúbené medzi rodinami s deťmi, ktoré má dobré snehové podmienky aj na konci sezóny...

Pokračovať v čítaní