Späť na výsledky

Samostatne stojaci rodinný dom v Korutánsku, Gurktal

4
ID: AT0235

Krásny dom s 2 bytovými jednotkami na predaj sa nachádza v tichej lokalite v Korutánsku uprostred prírody, ideálny ako investícia na turistický prenájom.

Prečítajte si viac

264 000 €

225 289 £

287 068 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Samostatne stojaci rodinný dom s veľkou záhradou v obci Weitensfeld v Gurktali v Korutánsku.

POLOHA: Zweinitz je rezidenčná lokalita v obci Weitensfeld v Gurktali v Korutánsku. Dom je zasadený do pokojného prostredia, napriek tomu je Weitensfeld sám o sebe útulnou dedinkou s peknými obchodmi, rôznymi reštauráciami a niekoľkými zaujímavými miestami vrátane krásneho zámku Turnhof a malebného vodného mlyna. Ďalšie väčšie mestá ako St. Veit, Feldkirchen a Klagenfurt sa nachádzajú v okruhu 20 až 40 minút. Toto je ideálna prázdninová destinácia pre každého, kto hľadá nedotknutú prírodu, pokoj a priateľskú atmosféru. Najbližšie lyžiarske stredisko je Flattnitz (20 minút autom) alebo Hochrindl (30 minút autom).

NEHNUTEĽNOSŤ: Atraktívny dom bol pôvodne postavený v 60. rokoch 20. storočia s prístavbou, ktorá bola dostavaná na južnej strane domu v 80. rokoch. Nehnuteľnosť ponúka dostatok priestoru a je vnútorne rozdelená na dve bytové jednotky, každá s vlastným vchodom, čo je ideálne na turistický prenájom. Dom sa rozkladá cez 2 podlažia a suterén a má celkovo plochu cca 140 m2. Celkom sú tu 4 spálne a 2 kúpeľne. Veľkosť pozemku je cca 2818 m2, je tu veľká záhrada a parkovacie státie pre 4 autá. Nehnuteľnosť je v perfektnom stave a bude odovzdaná úplne nezariadená, možno teda úplne prispôsobiť štýlu nového majiteľa.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247