Späť na výsledky

Predaj apartmánov v rezorte v Kaprune

3-4
ID: AT0171

Dva apartmány na predaj v luxusnej rezidencii v Kaprune - vynikajú skvelou polohou a vybavenosťou, to všetko s možnosťou celoročného lyžovania na ľadovci.

Prečítajte si viac

cena na požiadanie

cena na požiadanie

cena na požiadanie

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Tieto dva apartmány sa nachádzajú v modernej alpskej rezidencii v obľúbenom Kaprune.

POLOHA : Rezidencia je umiestnená veľmi príhodne - v pokojnom prostredí pri rieke na okraji dediny, ale zároveň blízko ľadovca, v blízkosti obchodov a všetky občianskej vybavenosti. Oblasť Kaprun & Zell am See celkom ponúka asi 140 km perfektne upravovaných zjazdoviek a navyše prakticky celoročné lyžovanie na ľadovci. Ide o letovisko s radom zimných aj letných aktivít, vrátane turistiky, horských bicyklov a rôznych vodných športov na jazere Zell.

NEHNUTEĽNOSŤ : Apartmány sú umiestnené v komfortné 4-hviezdičkové rezidencie s recepciou, kaviarňou, barom, wellness s infračervenými sedadlami, saunou a relaxačnou zónou. Byty sa predávajú kompletne vybavené. K každému bytu patrí parkovacie miesto.

APARTMÁNY NA PREDAJ : K dispozícii sú dva byty:

1. Penthouse / 2. poschodie / 4 spálne / 112,8 m2 + 24,17m2 terasa / 2 parkovacie miesta / 819 000 EUR + DPH

2. Byt / prízemie / 3 spálne / 70 m2 + záhrada / 475 000 EUR + DPH

POUŽITIE : Apartmány sú určené k turistickému prenájmu - jedná sa teda o investíciu s kombináciou profesionálneho prenájmu a súkromného použitia. Vynikajúci výnos z prenájmu a správa prenájmu skúsenú profesionálne agentúrou.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247