Späť na výsledky

Panoramatické apartmány pri Gröbming

1-2
ID: AT0230

Kvalitné, nové byty na predaj s prekrásnymi výhľadmi v krátkej dojazdovej oblasti od Schladmingu a ďalších lyžiarskych oblastí …

Prečítajte si viac

224 280 € - 423 956 €

192 328 £ - 363 557 £

243 862 $ - 460 972 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Len 15 minút jazdy od lyžiarskej oblasti Schladming v srdci malebného údolia Ennstal vzniká prestavbou staršieho hotela tento nový projekt 22 apartmánov. Bude vyvedený v kvalite moderného trojhviezdičkového hotela s použitím kvalitnej keramiky, dreva a moderného sanitárneho vybavenia. K bytu je možné si prikúpiť kompletný nábytkový balíček od miestne firmy. Priamo pri objekte bude reštaurácia poskytujúca raňajky formou bufetu a menu na obed a večeru.

Apartmány ponúkajú kombináciu súkromného užívania a profesionálneho prenájmu. Riadenie prenájmu bude zaisťované prednej miestnou agentúrou zaisťujúcimi bezproblémové vlastníctvo a zaujímavý príjem z prenájmu.

Stavba začne na jar 2022.

Rezidencia bude zasadená do nádhernej krajiny v dedinke Tunzendorf. Za slnečného dňa sa z bytov naskytnú nádherné výhľady na okolité hory Gtimming, Kamm a Stoder.

V zime si skvele zalyžujete v lyžiarskej oblasti Schladming-Dachstein sa 123 km zjazdoviek. Za pol hodiny sa dostanete aj do rodinného strediska Tauplitz s ďalšími 50 km zjazdoviek. Oblasť tiež rajom pre bežkárov, ktorí majú k dispozícii cez 220 km trás vrátane slnečnej náhornej plošiny Ramsau am Dachstein. Aj v lete tu nájdete veľké množstvo turistických atrakcií, cez ferraty, minigolf až po lanovej dráhy. Niečo pol hodiny sú vzdialená jazerá Grundlsee a Altaussee, ale aj náhorná plošina Dachstein.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247