Späť na výsledky

Luxusné chalety v Hollersbach bez povinnosti prenájmu

3-4
ID: AT0158

Príležitosť zaobstarať si luxusnú horskú vilu bez povinného prenájmu v Salzbursku, uprostred nádhernej prírody s panoramatickým výhľadom ...

Prečítajte si viac

3 595 000 €

3 085 586 £

3 913 129 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Unikátné alpské chalety na krásnom a pokojnom mieste v Hollersbach s voľnočasovým štatútom bez povinnosti prenájmu. Malý projekt iba 6 chaletov - 4 predané, len 2 už zostávajú na predaj. Chalety budú postavené na zákazku a vybavené v luxusnom sofistikovanom štýle s úžasnými výhľadmi na alpské vrcholky národného parku Hohe Tauern a poskytnú svojim majiteľom úplné súkromie a komfort. Hollersbach je výhodne položený neďaleko lanovky Panoramabahn Kitzbueheler Alpen sa spojením do oblasti Kitzbuehel (179k zjazdoviek) a tiež kúsok od lyžiarskej oblasti Wildkogel (75km zjazdoviek). V bezprostrednej blízkosti sa nachádza mesto Mittersill, centrum golfu. Z Prahy sa do Hollersbach dostanete za asi 5,5 hodín, z Bratislavy za 5 hodín. Salzburg je 1h40, Mníchov 2h jazdy. Chalety sa nachádzajú len 2 minúty od vleku vo vyvýšenej pozícii nad mestečkom. Chalety budú postavené z kvalitných prírodných materiálov, aby prirodzene zapadli do okolia. Interiéry budú vybavené v elegantnom alpskom štýle s mnohými nápaditými detailmi vrátane vstavaných spotrebičov, minimalistických kúpeľní, kúrenie v podlahe, chytrých domácich technológií, tepelného čerpadla vzduchu, exponovanými strešnými trámy, krby, atď. Vnútorné priestory budú svetlé a veľké okná ponúknu nádherné pohľady do okolia . Súčasťou každého chaletu bude vlastné wellness a sauna.
Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247