Späť na výsledky

Exkluzívne apartmány s výhľadom na jazero Grundlsee

2 áno
ID: AT0274

Exkluzívne apartmány s výnimočným statusom bez povinného turistického prenájmu sa nachádzajú uprostred krásnej prírody s čarovným výhľadom na jazero Grundlsee...

Prečítajte si viac

935 000 € - 1 480 000 €

801 794 £ - 1 269 150 £

1 016 635 $ - 1 609 219 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

V Rakúsku je takmer nemožné kúpiť výnimočnú nehnuteľnosť v prémiovej lokalite bez povinného prenájmu. Tento nový bytový dom sa stavia na vyvýšenom mieste len 100 metrov od pôvabného jazera Grundlsee s nádherným výhľadom na jazero a okolité hory. Vynikajúca poloha ponúka pokoj a zároveň krátku pešiu vzdialenosť do centra obce, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie a kostol. Projekt s iba 8 apartmánmi je srdcom miestneho skúseného developera, ktorý má za sebou ďalšie úspešné projekty v tejto oblasti. Niektoré byty si ponechá a ostatné predá medzi svojich známych. Pri výstavbe budú použité materiály najvyššej kvality v klasickom štýle oblasti Aussee. v súčasnosti sú k dispozícii len tri byty, každý s 2 spálňami a pivnicou.

Top 2 na prízemí má obytnú plochu 94 m² a balkón s rozlohou približne 10 m². pozostáva z krásnej, na juh orientovanej 45 m² veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, šatníka, kúpeľne, WC a veľkej špajze. Z balkóna je výhľad na jazero.

Top 5 na prvom poschodí má obytnú plochu 95 m2 a 10-metrový balkón s výhľadom na jazero. Priestranná 45 m2 veľká obývacia izba s kuchynským kútom je orientovaná na juh a 2 spálne na sever. K dispozícii je aj kúpeľňa, ďalšia toaleta, veľká šatňa a komora.

Apartmán Top 7 je krásny luxusný penthouse orientovaný na juh s panoramatickým výhľadom na jazero. Má rozlohu 99 m2 a pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, kúpeľne, toalety, šatne a špajze.

Byt je možné kúpiť aj s parkovacím miestom v podzemnej garáži za 25 000 EUR. Kupujúci si môžu vyžiadať vlastné želania, ktorým developer v rámci technických možností rád vyhovie. V budove bude samozrejme k dispozícii výťah.

Jazero Grundlsee, nazývané aj "Štajerské more", a okolitá krásna krajina ponúkajú nespočetné možnosti na celoročné vychutnávanie čistej alpskej prírody. V lete je Grundlsee rajom pre peších turistov, cyklistov, ako aj milovníkov kúpania a vodných športov. Obľúbené je aj u rybárov. V zime sa v krátkej vzdialenosti nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk: Loser (34 km zjazdoviek), Tauplitz (43 km zjazdoviek) alebo Krippenstein. V okolí sa nachádza aj veľké množstvo bežkárskych tratí a bobová dráha. Za 20 minút sa dostanete k známemu Hallstattskému jazeru a ešte bližšie je niekoľko ďalších jazier. Veľmi malebné je aj neďaleké mestečko Bad Aussee, ktoré sa nachádza na sútoku troch prameňov rieky Traun. Výstavba sa začne v najbližších mesiacoch.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247