Späť na výsledky

Byt bez povinného prenájmu so záhradou v Gröbmingu

2
ID: AT0257

Krásny, nedávno postavený apartmán s 2 spálňami v Gröbmingu na dojazd vyhľadávanej lyžiarskej oblasti Schladming a bez povinného turistického prenájmu.

Prečítajte si viac

390 000 €

334 737 £

424 512 $

EUR | GBP | USD |

Chceli by ste navštíviť tento objekt?

Zaujala vás táto nehnuteľnosť a chceli by ste si dohodnúť prehliadku? Kontaktuje nás prosím na:

+420 775 971 247

Krásny byt s 2 spálňami z roku 2021 bez povinného prenájmu len 10 minút jazdy autom od lanoviek!

POLOHA:Nehnuteľnosť sa nachádza v centre malej obce Gröbming v Štajersku. Obec je označovaná ako klimatické kúpele a leží v rekreačnom regióne Schladming-Dachstein, medzi impozantnými horami. Ponúka mnoho voľnočasových aktivít – od liečebných procedúr až po turistiku, jazdu na horských bicykloch, horolezectvo alebo paragliding. Nájdete tu aj moderné kúpalisko. Celoročne sú tu sauny s odpočivárňami a masáže. Najbližšie vleky sú v Hause (oblasť Schladming) 10 minút jazdy autom. Lyžiarska oblasť Schladming ponúka 123 km komfortne prepojených a vždy skvele udržiavaných zjazdoviek. Navyše je súčasťou rozsiahlej oblasti Ski Amadé s celkom 760 km zjazdoviek, z ktorých väčšina je dostupná autom za niekoľko málo minút.

NEHNUTEĽNOSŤ: Byt s dvoma spálňami o veľkosti 83,72 m2 bol postavený v roku 2021. Je orientovaný na juh a skladá sa z veľkej obývacej izby s kuchynským kútom, 2 spální, kúpeľne s WC, samostatné toalety pre hostí a veľké špajze s priestorom na práčku. Byt je vykurovaný ústredne a má vysoko kvalitné podlahy. Ponúkaný je bez vybavenia. Veľkou výhodou tejto nehnuteľnosti je vlastný vchod so záhradou a parkovacie miesto priamo pred vchodom.

UŽITIE: Tento apartmán nie je povinné prenajímať.

Recenzie klientov

Z prvotného záujmu o investíciu v Rakúsku sa vďaka Petre Řehákovej, zo spoločnosti Domus Global, stal skutočný podnikateľský zámer, dotiahnutý do úspešného konca. Pomoc pri kúpe apartmánu v Schladmingu bola neoceniteľná, starostlivosť bola komplexná a to vrátane pomoci s daňovými záležitosťami. Veľká vďaka!

Martin, ekonóm z Prahy

Pošlite nám správu alebo nám zavolajte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247